Zakład Usług Pogrzebowych Pawlak

Kompleksowa organizacja pochówków tradycyjnych i urnowych

Usługi pogrzebowe
63-500 Olszyna 82 wielkopolskie
(24 opinie) napisz opinię
Zakład Usług Pogrzebowych Pawlak
63-500 Olszyna 82 wielkopolskie
NIP
5140217222
Telefon
Zakład Usług Pogrzebowych Pawlak

Informacje

Opis działalności firmy Zakład Usług Pogrzebowych Pawlak w Olszyna
Zakład Usług Pogrzebowych Pawlak znajduje się w Olszynie, w województwie wielkopolskim. Dom pogrzebowy wraz z zakładami w Ostrzeszowie, Mikstacie i Doruchowie należy do Sławomira Pawlaka. Firma, której początki sięgają 1979 roku, zajmuje się kompleksową organizacją pochówków tradycyjnych i urnowych.
Produkty i usługi
Śmierć bliskiej osoby to zawsze traumatyczne przeżycie, dlatego pracownicy Zakładu Usług Pogrzebowych Pawlak służą wsparciem w tym trudnym czasie. Zajmują się formalności pogrzebowymi w USC, KRUS i ZUS, transportują zmarłych na terenie Polski i poza granicami państwa oraz dostarczają:

-trumny,
-urny,
-odzież dla zmarłych.

Trumny przygotowywane są w stolarni należącej do Zakładu Usług Pogrzebowych Pawlak.

Firma pogrzebowa oferuje ponadto kremacje, balsamowanie i ubieranie zmarłych. Może też zorganizować oprawę muzyczną pochówków z udziałem trębacza i dostarczyć kwiaty w formie wieńców, wiązanek i innych kompozycji kwiatowych. Dodatkowe usługi Zakładu Usług Pogrzebowych Pawlak to transport dla żałobników, np. z kościoła na cmentarz i do miejsca, gdzie organizowana jest stypa, fotografowanie ceremonii i rozwieszanie klepsydr.

Z Zakładem Usług Pogrzebowych Pawlak można się przez całą dobę kontaktować telefonicznie. Więcej informacji o usługach funeralnych świadczonych przez firmę znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Zakład Usług Pogrzebowych Pawlak z lokalizacji: Olszyna świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(24 opinie) napisz opinię
I
Iza
Wszystko załatwiają tak jak życzy sobie tego rodzina, a to dla mnie bardzo ważne. Z wcześniejszych doświadczeń wiem, że nie wszędzie tak się to odbywa i zakłady pogrzebowe stawiają na tak zwaną " komercję".
I
Z
Irmina Z.
Zakład pogrzebowy, który naprawdę pomaga jeżeli chodzi o pochówek osoby bliskiej.
K
Klara
Najlepszy zakład pogrzebowy w mieście. W tym trudnym momencie życzliwe ale i profesjonalne i konkretne podejście do spraw wiele ułatwia rodzinie zmarłego.
K
Klara
Doświadczenie i w pełni profesjonalna, rzetelna obsługa w tej wyjątkowej sytuacji
I
Irena
Polecam.
M
Marta
Bardzo profesjonalna firma dająca człowiekowi wsparcie w najtrudniejszych chwilach życia.
A
Anna
Życzliwość, otwartość i profesjoanlizm - tak w skrócie można ocenić tą firmę
K
Klaudia
Świetna firma
J
Jola
W pełni profesjonalna obsługa dzięki czemu nie trzeba się stresować załatwianiem formalności
A
Aleksandra
Razem z rodziną jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni - organizacja pochówku oraz cała ceremonia spełniła w 100% nasze oczekiwania. Wszystko na najwyższym poziomie, dopracowane.
H
Hanna
Profesjonalizm w podejściu do organizacji pogrzebu dzieki czemu rodzina nie musi martwić się o jego przebieg i wszystkie formalności
T
Tamara
Wielki szacunek i zrozumienie dla rodziny, która nie zawsze ma głowę do tego aby pamiętać o wszystkim związanym z pogrzebem. Za to dla Państwa wielki plus
K
Klara
Życzliwość, takt i pełna orientacja w załatwieniu wszystkich spraw urzędowych związanych ze śmiercią członka rodziny. Można na nich liczyć
M
Monika
Bardzo sprawna i szybka obsługa oraz pomoc w załatwieniu wszystkiego co związane z pogrzebem
T
Teresa
Jasne i przejrzyste kwestie załatwienie wszystkich formalności po odejściu bliskiej osoby i bardzo życzliwa obsługa
B
Beata
Poza organizacją wszystkich formalności związanych z pogrzebem cenne jest bardzo życzliwe do rodziny, która w takiej sytuacji nie ma głowy zeby myśleć o formalnościach.
D
DaKo
Rzetelnie, profesjonalnie i bardzo życzliwie. Naprawdę warto im zaufać
H
Halina
Rzetelność, fachowość doradztwa oraz perfekcyjne wywiązanie się z powierzonych usług, uczciwie rozliczenie z kwoty zasiłku to jedne z licznych atutów tego zakładu.
M
Marlena
Z wykonanej usługi cała rodzina była bardzo zadowolona. Perfekcyjnie dopracowany każdy szczegół, wszystko estetyczne i elegancko.
O
Ola
Zadbają o każdy szczegół związany z organizacją ceremonii pogrzebowej. Można im to powierzyć w ciemno. Pogrzeb zorganizowany przez nich to będzie ceremonia na poziomie.
M
Marek
Pracownicy wykazali się taktem w tak trudnych chwilach. Organizacja i przebieg pogrzebu było na bardzo wysokim poziomie
F
Filip
Polecam usługi tego zakładu pogrzebowego. Są bardzo solidni wobec klienta i świadczone przez nich usługi profesjonalne.
A
Ania
Zakład uszanował wolę rodziny i przygotował ceremonię zgodnie z naszymi oczekiwaniami okazując przy tym dużo współczucia. Dziękujemy
T
Teresa
Firma godna polecenia. Panowie kulturalni, opanowani, cierpliwi i empatyczni począwszy od pomocy w przygotowaniach i doradztwa w tych trudnych chwilach po śmierci mojego taty, do w pełni profesjonalnej i eleganckiej oprawy dzisiejszej uroczystości pogrzebowej.