Zodan Producent Domów Drewnianych

Producenci domów drewnianych
ul. Stefana Batorego 1, 89-320 Wysoka wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(67) 287 12 26
Adres korespondencyjny
ul. Stefana Batorego 1, 89-320 Wysoka wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zodan to firma z Wysokiej, w powiecie pilskim, w województwie wielkopolskim. Zakład powstał w 1985 roku i prowadzony jest przez Adama Nowaka. Specjalizuje się w obróbce drewna i użyciu go do budowy domów. Firm zajmuje się budową małych i dużych domów całorocznych oraz letniskowych. Obiekty mogą być budowane jako parterowe, piętrowe, z tarasami i balkonami oraz dowolnie wyposażone w zabudowy i instalacje. Zlecenia realizowane są do stanu surowego lub pod klucz. W tym drugim przypadku można się od razu wprowadzić.
Produkty i usługi
Domy całoroczne powstają w oparciu o bale lub konstrukcję szkieletową. Zastosowane wytrzymałe materiały, takie jak drewno sosnowego i świerkowe zapewniają, że domy postoją wiele lat, a mieszkanie w nich będzie przyjemnością. Elewacje i boazeria wraz z ociepleniami zapewniają odpowiedni komfort cieplny zimą i przyjemne chłodzenie latem. Do wysokiego standardu mogą być doprowadzone również domki letniskowe, które tak samo jak konstrukcje całoroczne są izolowane od podłoża i wykańczane zgodnie z oczekiwaniami klientów. Zastosowana podczas budowy technologia sprawia, że w domach panuje przyjemny mikroklimat, zdecydowanie zdrowszy niż w ceglanych budynkach. Domy są też bezpieczne, ponieważ budowane są ze specjalnymi, antypożarowymi przekładkami.

Zodan poza domami buduje też i montuje na wskazanym przez klientów miejscu:

- domki narzędziowe
- altany ogrodowe
- wiaty
- garaże drewniane
- zadaszenia
- domki na rowery
- budy dla psów
- stajnie

Firma podejmuje się też adaptacji budynków na nowe cele i przebudowy obiektów drewnianych. Może również odnawiać stare konstrukcje drewniane.

Więcej informacji dotyczących firmy Zodan i jej oferty oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane projekty znajdą Państwo na stronie internetowej. Warto też odwiedzić Pobórkę Wielką koło Piły, gdzie znajduje się ekspozycja firmowych domków letniskowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń