Szklarz J.A.M. Kałużny Artur Kałużny

Kompleksowe usługi szklarskie

Szklarze
ul. Ogrodowa 1B, 63-300 Pleszew wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
513 421 320
Adres korespondencyjny
ul. Ogrodowa 1B, 63-300 Pleszew wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Szklarz J.A.M. Kałużny to firma z siedzibą w Pleszewie, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo należy do Artura Kałużnego. Specjalizuje się w usługach szklarskich.
Produkty i usługi
Jeśli szukają Państwo zakładu szklarskiego, to najlepszym wyborem jest Szklarz J.A.M. Kałużny. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym produkcję na wymiar i zachowanie atrakcyjnych cen. Wykonywane przez firmę elementy wykończeniowe charakteryzują się estetyką i wytrzymałością. Mogą być zamawiane do domów, mieszkań i lokali usługowych. Oferta przygotowana przez zakład obejmuje produkcję takich konstrukcji jak:
-kabiny prysznicowe
-przeszklenia kuchenne
-szklane panele ścienne
-balustrady szklane

Balustrady zabezpieczają schody, antresole i tarasy.

Wymienione konstrukcje są przez firmę nie tylko wytwarzane, ale również montowane, tak samo jak lustra łazienkowe. Oferta firmy to również oprawianie obrazów w szkło i wymiana szyb w oknach. Zakład specjalizuje się też w produkcji szyb zespolonych i w ich naprawie.

Więcej informacji dotyczących zakładuszklarskiego Szklarz J.A.M. Kałużny oraz jego oferty otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu. Można również napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń