"Brązart" S.C. Juliusz, Barbara Kwiecińska

Artystyczne odlewy z brązu - rzeźby, pomniki oraz tablice i nie tylko!

Odlewnie
ul. Wodna 10, 63-300 Pleszew wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 051 876
Adres korespondencyjny
ul. Wodna 10, 63-300 Pleszew wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Brązart ma swoją siedzibę w Pleszewie, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w wykonywaniu artystycznych odlewów z brązu, aluminium oraz mosiądzu. Funkcjonujemy aktywnie od 1976 roku.
Produkty i usługi
Nasza odlewnia to miejsce, w którym przede wszystkim dbamy o każdy szczegół wykonywanych przez nas odlewów. Mamy pełną świadomość jak ważna jest dokładna wizja artystyczna i jak bardzo małe detale wpływają na odbiór pomnika, tablicy czy medalu z brązu. Nasze odlewy powstają w dwóch technologiach, czyli formowanie w piasku oraz w technologii traconego wosku dwoma metodami, gipsową i ceramiczną.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad czterdziestu lat. Przez cały ten czas udało nam się wykonać kilkadziesiąt dzieł, wśród których znajdują się pomniki, tablice pamięci poległych czy rzeźby przestrzenne i drzwi do kościoła. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów pozwalają nam zagwarantować najwyższą jakość naszych usług.

W ramach naszej oferty proponujemy odlewy:

- pomników
- medali
- statuetek
- popiersi
- rzeźb z brązu.

Jako wyspecjalizowani i profesjonalni rzemieślnicy zajmujemy się również płaskorzeźbami, tablicami pamiątkowymi oraz rzeźbami sakralnymi. Nasza pracownia odlewnicza to pewna i zawsze obecna w naszych dziełach jakość oraz bardzo wierne odwzorowanie szczegółów. Wykonujemy nasze usługi w sposób kompleksowy – od samego wykonania rzeźby od projektu do odlewu. Prowadzimy również sprzedaż statuetek, popiersi oraz odlewów sakralnych.

Nasz zespół to wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w pracy odlewniczej oraz niezwykłą precyzję działań, są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem i wykonać je na najwyższym poziomie. Możemy zagwarantować Państwu rzetelność, wspomnianą wcześniej dbałość o szczegóły oraz bezwzględną terminowość wszystkich realizowanych przez nas zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń