Sapor sp. z o.o.

Produkcja okien i drzwi z PCV i aluminium

Okna
ul. Poznańska 39, 64-320 Niepruszewo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sapor sp. z o.o.
ul. Poznańska 39, 64-320 Niepruszewo wielkopolskie
NIP
7772883776
Telefon
Sapor sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Sapor sp. z o.o. w Niepruszewo
Sapor prowadzimy w Niepruszewie, w województwie wielkopolskim. Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Niezmiennie dostarczamy klientom stolarkę otworową. Produkujemy i sprzedajemy okna, drzwi i inne konstrukcje z tworzyw sztucznych i aluminium.
Produkty i usługi
Stolarka otworowa, którą produkujemy, dopasowana jest na wymiar. W Sapor korzystamy z wysokiej jakości szyb i profili wykonanych z PCV albo aluminium. Tworzywa sztuczne zapewniają dobre właściwości termoizolacyjne, a do tego są niezwykle wytrzymałe. Odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia dotyczy też elementów aluminiowych. W zależności od wersji produkujemy ocieplone kształtowniki aluminiowe, nieocieplone kształtowniki i specjalne kształtowniki o właściwościach przeciwpożarowych.

Wytwarzamy przede wszystkim okna i drzwi aluminiowe i z tworzyw sztucznych. Polecamy drzwi wejściowe, przesuwne drzwi tarasowe oraz wewnętrzne drzwi, np. zabezpieczające przejścia przez ścianki działowe. Ponadto produkujemy standardowe okna i okna połaciowe. Na życzenie klientów dostarczamy do okien specjalne osłony. Są to:
-refleksole,
-rolety naokienne, natynkowe i podtynkowe,
-żaluzje fasadowe.

Realizujemy też zamówienia na fasady aluminiowe, ścianki działowe i bramy segmentowe do garaży.

Zapewniamy, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą dokładnością i w ustalonym terminie. Więcej informacji o oknach, drzwiach i innych wyrobach udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Sapor!
Zasięg działania
Firma Sapor sp. z o.o. z lokalizacji: Niepruszewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
podpis...
super firma bardzo dobry produkt