IKA Albrecht Hurtownie opakowań jednorazowych

Jesteśmy skromni i ambitni w interesach.

Opakowania jednorazowe
ul. Owsiana 11, 62-064 Plewiska Wilda, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
IKA Albrecht Hurtownie opakowań jednorazowych

Informacje

Opis działalności
Posiadamy nowoczesny park samochodowy więc szybko i sprawnie dostarczamy towar w całym Kraju.
Produkty i usługi
Pojemniki do zgrzewu, fingerfood, Folie, reklamówki, taśmy do kas fiskalnych i metkownic, artykuły do gastronomii, nadruki na zamówienie, artykuły higieniczne, chemia profesjonalna, papiery toaletowe, czyściwa, papiery pakowe.

Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami firm Medisept, Aku, Ara Szczecin.

Firma IKA powstała w 1993 roku w Luboniu. Od samego początku naszej działalności skupiliśmy się na handlu hurtowym w branży opakowań. W ciągu kilkunastu lat naszego rozwoju gamę naszych produktów dziś znajdziecie Państwo w naszej ofercie kilka tysięcy towarów z różnych branż. Początkowo sprzedaż prowadzona była głównie poprzez akwizycję, jednak z czasem skupiliśmy się na sprzedaży stacjonarnej. Jeślijednak zaistnieje taka potrzeba odwieziemy towar do klienta. W roku 2003 w wyniku zamiany firma IKA przekształciła się w IKA- Albrecht z nową siedzibą na rogu ulic Niedziałkowskiego i Przemysłowej w Poznaniu. Posiadamy dwie hurtownie na terenie Wielkopolski- Poznań i Ziemi Lubusko-Lubskiej. W związku z lokalizacją naszych placówek handlowych szczególny nacisk w swoje działalności kładziemy na powyższe regiony. W praktyce jednak dojedziemy wszędzie tam gdzie pojawi się nasz klient.
Firma Ika S.C powstała w 1993 roku jako spółka cywilna.Od początku działalności skupiła się na branży opakowań foliowych z roku na rok zdobywając doświadczenie w tej branży.

W 2003 roku nastąpiło zamknięcie Firmy Ika Albrecht i Roszak Spólka jawna i każdy ze wspólników po podziale otworzył swoja Firmę tzn Ika Albrecht oraz Ika Roszak które tworzą dwie osobne konkurencyjne Firmy do dnia dzisiejszego

Biorąc pod uwagę dbałość o klientów ,zaopatrzenie,dostępność towarów oraz bogaty asortyment Firma Ika Albrecht skupiła sie tylko na dwóch oddziałach głównym od lutego 2016 w Plewiskach przy ulicy Owsianej 11 i drugim na terenie ziemi Lubuskiej na ulicy Gazowej.Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić fachową obsługę i do każdego klienta mamy podejście indywidualne a w rezultacie nasza skromność
Marki i specjalizacje
Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami firmy , Welmax, Akost producent opakowań foliowych hdpe, Medisept-chemia profesjonalna, AKU - ścierki gąbki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń