Michał Furmaniak Firma Gastronomiczna

Kurczaki z rożna, zestawy obiadowe i zupy

Restauracje
ul. Golęcińska 2, 62-090 Rokietnica wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Michał Furmaniak Firma Gastronomiczna
ul. Golęcińska 2, 62-090 Rokietnica wielkopolskie
NIP
7830032978
Telefon
Michał Furmaniak Firma Gastronomiczna

Informacje

Opis działalności firmy Michał Furmaniak Firma Gastronomiczna w Rokietnica
Siedziba Michał Furmaniak Firma Gastronomiczna znajduje się w Rokietnicy, w województwie wielkopolskim. Prowadzimy Bistro Kurczak, czyli bar z polskim jedzeniem!
Produkty i usługi
W Bistro Kurczak dania serwujemy naprawdę szybko! Wystarczy złożyć zamówienie i po chwili otrzymać na talerzu albo zapakowane na wynos specjały restauracyjnej kuchni! Gotujemy zawsze ze świeżych składników pozyskanych od sprawdzonych dostawców. Używamy drobiu, wieprzowiny, warzyw i starannie wyselekcjonowanych przypraw. Mięsa poddajemy odpowiedniej obróbce termicznej, by były soczyste i idealnie wypieczone. To dlatego kurczak z rożna, którego sprzedajemy w całości, zachwyca białym mięsem i chrupiącą skórką! Doskonałe są też inne dania z naszego menu. Sprzedajemy w zestawach kotlety:
-schabowe,
-devolaye,
-sznycle drobiowe.

Do mięs podajemy ziemniaki i surówki. Wymienione dodatki i kapustę gotowaną, warzywa, szpinak i inne w zależności od dnia produkty polecamy też do udek grillowanych i dań dnia. W zestawach podajemy np. mielone, kurczaka z warzywami, wątróbkę drobiową i wiele innych smakowitych kompozycji! Mamy też makaron spaghetti w sosie bolońskim i zupy. Najczęściej gotujemy pomidorową i ogórkową, ale w menu goszczą też grochówka, kremy z warzyw, rosół i inne zupy. Zachęcamy do odwiedzania naszego profili na Facebooku, gdzie codziennie dodajemy zdjęcie z aktualnym menu. Ponadto z pytaniami można do nas zadzwonić, by dowiedzieć się więcej. Zapraszamy do Bistro Kurczak!
Zasięg działania
Firma Michał Furmaniak Firma Gastronomiczna z lokalizacji: Rokietnica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
poznański

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń