Variant Wielkopolska Fabryka Okien

Okna
ul. Diamentowa 1, 62-002 Suchy Las wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(61) 840 02 00
Adres korespondencyjny
ul. Diamentowa 1, 62-002 Suchy Las wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Variant Wielkopolska Fabryka Okien, znajduje się w Suchym Lesie, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Działamy w branży od 1996 roku i niezmiennie dostarczamy klientom wysokiej klasy rozwiązania okienne i drzwiowe.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji okien z tworzyw sztucznych, takich jak PCV. Nasze okna są dzięki dobrym materiałom i starannej produkcji wytrzymałe i estetyczne. Mają też inne zalety. Przykładowo okna sześciokomorowe Eforte zapewniają doskonałą izolację termiczną. Inne okna o 6 komorach - Prestige, charakteryzują się specjalnymi wzmocnieniami, które zmniejszają zagrożenie włamaniami. Klienci mogą też zamówić okna 5-komorowe Arcade o ładnej, nowocześnie zaokrąglonej linii i okna podnośno-przesuwne, wprzypadku których nie ma problemu z przejazdem przez próg. Wszystkie okna sprzedajemy w atrakcyjnych cenach i zajmujemy się ich montażem. Wraz ze stolarką okienną montujemy też parapety i osłony, np. żaluzje lub rolety.

Klientom polecamy ponadto:

- drzwi zewnętrzne
- drzwi wewnętrzne
- bramy garażowe

Drzwi produkowane są w naszej fabryce, a bramy pochodzą od znanego producenta Krispol. Oferuje on bramy rolowane, segmentowe i drzwi garażowe. Wszystkie możemy zamontować we wskazanym miejscu.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszej oferty! Więcej informacji dotyczących fabryki i produkowanej stolarki znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
malzat
2019-07-15 11:34:08
Nie polecam. Średnia jakość okien i rolet. Jeden z silników rolety padł po miesiącu. Gburowata ekipa montażowa. Niska jakość obsługi klienta. Po zapłaceniu mają klienta w du..ie. Nie skorzystam nigdy więcej i nie polecam
Z
zountia
2019-06-11 20:55:02
ils fabrique mal,fenetre mal fabriquée