Pramko Sp. z o.o. S.K.A.


ul. "Grota" Roweckiego 6
63-900 Rawicz, woj. wielkopolskie
Informacje
Pramko Sp. z o.o. S.K.A. prowadzi działalność w branży Pralnie i farbiarnie.
Siedziba firmy znajduje się w Rawicz ( województwo wielkopolskie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z Pramko Sp. z o.o. S.K.A. – kieruj się pod adres: ul. "Grota" Roweckiego 6, Rawicz
Z Pramko Sp. z o.o. S.K.A. możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
telefonicznie, pod numerem 606 135 065
Podobne firmy w okolicy
Starowałowa 1, Głogów
Oferujemy chemiczne czyszczenie odzieży, pranie wodne, czyszczenie i barwienie skór i kożuchóworaz wiele innych.
P.U.H.P. "Bielik" Zbigniew Kuciak Logo
Wielichowska 7, Śniaty
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi pralnicze obejmujące pranie wodne i chemiczne oraz prasowanie i maglowanie. Zapewniamy transport odzieży oraz naprawę uszkodzeń. Dodatkowo pakujemy i foliujemyubrania według potrzeby. Ponadto zajmujemy się dzierżawieniem odzieży. Jesteśmy przekonani, że wybór naszych usług okaże się dla Państwa strzałem w dziesiątkę. Nasza wiedza, doświadczenie i umiejętności oraz zaangażowanie,jakie wkładamy w realizację każdego zlecenia to gwarancja Państwa zadowolenia.
Wiatrakowa 36, Czempiń
Szanowni Państwo! Prowadzimy profesjonalną pralnię chemiczną oraz zakład renowacji skór.W zakres naszych usług wchodzi również szycie kołder , pościeli oraz poduszek. Nasze usługi oferujemy w promieniu ok. 60 km od Kościana.
87, Berzyna
Firma PRAL-SERWIS s.c. Hanna Moszak, Dorota Majewska świadczy kompleksowe usługi serwisu orazserwisu i wynajmu odzieży roboczej. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi i przetwórczymi z branży mięsnej, rybnej oraz owocowo-warzywnej, ale także z sieciami sklepów firmowych oraz warsztatami naprawczymi.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. "Grota" Roweckiego 6
63-900 Rawicz, woj. wielkopolskie