Prekursor Usługi szkoleniowe Magdalena Żmuda

Zdobywanie uprawnień poprzez udział w kursach

Kursy i szkolenia
ul. Przyjemskiego 7, 63-900 Rawicz wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Prekursor Usługi szkoleniowe Magdalena Żmuda

Informacje

Opis działalności
Prekursor to firma szkoleniowa, której właścicielem jest Magdalena Żmuda. Działamy od 2017 roku, a nasza siedziba mieści się w wielkopolskim Rawiczu.
Produkty i usługi
Proponujemy szereg kursów i szkoleń umożliwiających otrzymanie uprawnień zawodowych w wielu branżach. Przeprowadzamy zajęcia teoretyczne i praktyczne, które pozwolą zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne przy wykonywaniu określonych czynności.

Podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi, instytucjami i przedsiębiorstwami. Wśród naszych pracowników znajdują się doświadczeni i wykształceni wykładowcy i instruktorzy.

Prowadzimy:

- szkolenia BHP dla pracownikówrobotniczych,
- szkolenia BHP dla pracowników biurowo-administracyjnych,
- szkolenia BHP wstępne i okresowe,
- kursy na przewóz materiałów niebezpiecznych,
- kursy grup elektroenergetycznych,
- kursy grup cieplnych,
- kursy grup gazowych.

Uczymy obsługi urządzeń transportu bliskiego, w tym wózków, suwnic, podestów ruchomych i żurawi HDS. Wydajemy również certyfikaty dla kierowców konwojentów, a także na sporządzanie dokumentacji powypadkowej czy z zakresu bezpiecznego usuwania i użytkowania wyrobów zawierających azbest.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Prekursor z Rawicza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mateusz
Bardzo ciekawie przeprowadzony kurs, dużo zajęć praktycznych pozwoliło mi na zdobycie pewności przy użyciu wózka widłowego. Polecam.
K
Kajetan
Szkolenie BHP wśród moich pracowników przeprowadzone przez firmę Prekursor znacznie różniło się od poprzednich, wyszli oni zadowoleni i zaciekawieni, serdecznie polecam.