Pro-Vita Gabinet Medycyny Naturalnej Tatiana Mielnik

Zdrowie przez naturę.

Medycyna naturalna
ul. Wojska Polskiego 16, 63-900 Rawicz wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 19:00
wtorek 08:00 - 19:00
środa 08:00 - 19:00
czwartek 08:00 - 19:00
piątek 08:00 - 19:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
605 542 404
Adres korespondencyjny
ul. Wojska Polskiego 16, 63-900 Rawicz wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Gabinet Medycyny Naturalnej Pro-Vita znajduje się w Rawiczu. Właścicielką jest Tatiana Mielnik. Oferujemy suplementy diety w szerokim asortymencie. Witaminy i suplementy calivita. Zapraszamy do naszego sklepu www.witaminycalivita.pl.
Produkty i usługi
Wykonujemy zabiegi lecznicze. W skład oferowanych przez nas usług wchodzi akupunktura, elektroakupunktura, masaż - leczniczy jak również relaksacyjny. Polecamy szeroką gamę suplementów diety.

Zapraszamy w godzinach:
od 8.00 do 19.00 z przerwą od 13.00 do 15.00

Medycyna naturalna to bardzo duży dział wiedzy i umiejętności. Jest bliższa człowiekowi z racji tego, że nie stosuje się w niej żadnych leków chemicznych, mamy w niej do czynienia z czystą naturą.

Troska o zachowanie własnego zdrowia staje się współcześnie coraz powszechniejsza., Wiele ludzi zrozumiało, że przeciwdziałanie chorobie to nie to samo, co leczenie jej samej. Szukamy więc takichsposobów postępowania, które chronią nas od chorób.

W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy w nieustannym stresie, borykamy się z różnego rodzaju problemami, coraz trudniej jest nam się odnaleźć w otaczającej rzeczywistości.
Za mało wiemy o swoim organizmie i jego ścisłej więzi z otaczającą nas przyrodą. Bardzo często od wyboru tej lub innej metody leczenia zależy los człowieka. W tych przypadkach, w których nie pomagają metody medycyny konwencjonalnej, należy pamiętać o istnieniumetod terapii naturalnej, które mogą się okazać bardzo skuteczne.
w wielu sytuacjach życiowych człowiek sam dla siebie powinien być lekarzem i doradcą. Powinien tak poznać funkcjonowanie swojego organizmu, żeby móc zlikwidować przyczyny swoich chorób i cierpień.

Postawienie właściwej diagnozy to podstawa każdego leczenia i połowa sukcesu. W naszym gabinecie wykonujemy takie zabiegi jak:
- masaże relaksacyjne,
- masaże lecznicze,
- masaże głębokie sportowe,
- masaże bańkami chińskimi ( antycellulitowe),
- masaż odchudzające,
- badania komputerowe,
- vibro akustyka,
- elektroakupunktura.

Zajmujemy się kręgarstwem, stawiamy bańki przy chorobach układu oddechowego. Oferujemy również świecowanie uszu.

Pomagamy przy migrenie, rwie kulszowej, przepuklinie, przy uszkodzeniach mięśni lub więzadeł oraz przy zmianach zwyrodnieniowych.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie, wielkopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń