"Tomek" Tomasz Migas

Renowacje i remonty
64-560 Bobulczyn 30 wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(1)

Informacje

Renowacje i remonty to branża, w której "Tomek" Tomasz Migas prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Bobulczyn w województwie wielkopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 604 153... lub mailową: migas.figas@onet.eu
Firmę "Tomek" Tomasz Migas znajdziesz pod adresem 64-560 Bobulczyn 30. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Uważamy, że "Tomek" Tomasz Migas poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
A
Anna
Super polecam
N
Natalia
Wiedziałam, że przepłacam, ale chciałam usługę od A do Z. Cena na to wskazywała. Pan zainstalował kocioł grzewczy. Zapytał, gdzie położyć stary. Nie przewidywałam taszczyć starego pieca na gratowisko. Jednak nie miałam ochoty na negocjacje tej usługi. Piec zainstalowany, kaloryfery sprawdzone, zapłaciłam za kocioł i usługę. Nagle Pan informuje, że muszę skontaktować się z instalatorem z uprawnieniami, żeby kocioł działał oraz by regulator temperatury został podłączony. Podał trzy numery telefonów do instalatorów z Poznania i okolic. Musiałam błagać instalatora żeby przyszedł i podbił piec. Waham się między 2 a 3 gwiazdki. Zainstalowanie dobre, ale cała reszta, biorąc pod uwagę cenę, jest na zero.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.