Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak

Wysokiej jakości wyroby tartaczne na zamówienie

Tartaki
64-520 Dobrogostowo 22 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak
64-520 Dobrogostowo 22 wielkopolskie
NIP
7871800960
Telefon
Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak

Informacje

Opis działalności firmy Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak w Dobrogostowo
Kor-Nat to zakład przerobu drewna Krzysztofa Bartkowiaka, który znajduje się w miejscowości Dobrogostowo, w województwie wielkopolskim. Od 2018 roku zajmujemy się produkcją więźby dachowej, drewna konstrukcyjnego, a także palet drewnianych na potrzeby transportu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Podstawowym surowcem wykorzystywanym przez nas w produkcji jest drewno drzew iglastych i liściastych od lokalnych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że jest ono pozyskiwane w ramach racjonalnej gospodarki leśnej z poszanowaniem okolicznej przyrody. Odznacza się też wysoką jakością, co przekłada się na jakość gotowych wyrobów.

Właśnie z niego powstają w naszym zakładzie między innymi:
• kompletne więźby dachowe,
• tarcica obrzynana i nieobrzynana,
• drewno konstrukcyjne i budowlane,
• łaty i kontrłaty,
• deski szalunkowe i podbitkowe,
• kantówki i krawędziaki.

Na indywidualne zamówienie klientów możemy wykonać także elementy drewniane do budowy altan, zabudowy tarasowej, ogrodzeń czy innych konstrukcji.

Prócz wyrobów tartacznych wykorzystywanych głównie w budownictwie jesteśmy producentem palet transportowych. Produkujemy standaryzowane euro-palety oraz palety przemysłowe o wymiarach indywidualnie ustalonych z klientem. Charakteryzują się one wysoką trwałością i możliwością wielokrotnego wykorzystania.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty podczas kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Firma Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak z lokalizacji: Dobrogostowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń