MB Technik

Sprawdzony dostawa instalacji OZE

Pompy
64-560 Szczepankowo 67, woj. wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MB Technik
64-560 Szczepankowo 67, woj. wielkopolskie
NIP
7871748461
Telefon
MB Technik

Informacje

Opis działalności firmy MB Technik w Szczepankowo
Firma MB Technik znajduje się w Szczepankowie, w województwie wielkopolskim. Od 2007 roku świadczymy usługi z zakresu montażu instalacji sanitarnych, urządzeń grzewczych czy instalacji OZE. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Wam tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach, coraz bardziej dążymy do redukcji emisji gazów cieplarnianych, oszczędzania kosztów energii oraz zwiększania niezależności energetycznej. OZE to klucz do osiągnięcia tych celów. Sprawdzonym dostawcą instalacji OZE jest firma MB Technik z Szczepankowa.

W domach montujemy fotowoltaikę, które umożliwiają wytwarzanie czystego, darmowego prądu z energii słonecznej. Dzięki nim możecie znacznie obniżać rachunki za energię elektryczną oraz całkowicie lub częściowa uniezależniać się od dostawców. Pomagamy również w wypełnianiu wniosków o uzyskanie dofinansowania z rządowego programu Mój Prąd.

Precyzyjnie wykonujemy odwierty, a następnie montujemy energooszczędne pompy ciepła. Dzięki powietrznym i gruntowym pomp ciepła, możecie skutecznie ogrzewać dom i przygotowywać ciepłą wodę użytkową. Zapewniamy, że są niezwykle wydajne, niezawodne i tanie w eksploatacji. Z naszą pomocą uzyskacie także dofinansowanie z programu Moje Ciepło.

W ramach naszej działalności sprzedajemy, montujemy i serwisujemy klimatyzację. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich producentów klimatyzatorów, jak Heiko, Aux, Sevra czy Gree. Dostarczamy klimatyzatory ścienne, podsufitowe i inne, które świetnie nadają się nie tylko do chłodzenia, ale także ogrzewania pomieszczeń.

Zapewniamy też instalację i serwis ogrzewania, w tym montaż centralnego ogrzewania czy ogrzewania podłogowego wodnego. Zamrażanie rur umożliwia nam sprawną wymianę kaloryferów w sezonie grzewczym. Ponadto montujemy instalacje wod-kan.

W ramach naszej działalności prowadzimy również sprzedaż kotłów na pellet oraz kotłów zgazowujących drewno. Dobieramy oraz montujemy piece umożliwiające znacznie obniżenie kosztów ogrzewania domu.

Zasięg działania
Firma MB Technik z lokalizacji: Szczepankowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe