PRAL-SERWIS s.c. Hanna Moszak, Dorota Majewska

Pralnie i farbiarnie
64-200 Berzyna 87 wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(4)
(4)

Informacje

Siedzibą PRAL-SERWIS s.c. Hanna Moszak, Dorota Majewska jest Berzyna w województwie wielkopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Pralnie i farbiarnie.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 601 757... lub mailowy: h.m_style@poczta.onet.pl
Z przedstawicielem firmy PRAL-SERWIS s.c. Hanna Moszak, Dorota Majewska możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 64-200 Berzyna 87. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy PRAL-SERWIS s.c. Hanna Moszak, Dorota Majewska. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
O
Ola
Rzetelna firma
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.