PHU L.S. Trans Firma Handlowo-Usługowa Leszek Sibilski

Najlepszej jakości grzyby w dobrej cenie

Grzyby i runo leśne
ul. Wąska 13B, 64-211 Obra wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PHU L.S. Trans Firma Handlowo-Usługowa Leszek Sibilski
ul. Wąska 13B, 64-211 Obra wielkopolskie
NIP
9231473418
Telefon
PHU L.S. Trans Firma Handlowo-Usługowa Leszek Sibilski

Informacje

Opis działalności firmy PHU L.S. Trans Firma Handlowo-Usługowa Leszek Sibilski w Obra
L.S.Trans to firma handlowo-usługowa, która znajduje się w Obrze, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo od 2009 roku zajmuje się sprzedażą grzybów i międzynarodowym transportem chłodniczym. Właścicielem firmy jest Leszek Sibilski.
Produkty i usługi
Firma L.S. Trans oferuje szeroki wybór grzybów na sprzedaż w atrakcyjnej cenie. Oprócz tego przedsiębiorstwo zapewnia transport swojego towaru na terenie kraju i za granicą. W tym celu wykorzystuje specjalną flotę aut, które są przystosowane do transportu chłodniczego.
Oferta firma to przede wszystkim:
- pieczarki białe,
- pieczarki brązowe,
- boczniaki,
- grzyby,
- runo leśne,
- jagody,
- podgrzybki,
- borowiki,
- kurki,
- szparagi.
Przedsiębiorstwo posiada 12 lat doświadczenia na polskim i niemieckim rynku. To sprawia, że
Prowadzimy sprzedaż grzybów oraz oferujemy ich transport chłodniczy międzynarodowy jak i krajowy. Naszą specjalnością są pieczarki, grzyby świeże, runo leśne oraz szparagi. Doświadczenie w branży, jakie posiadamy oparte jest na 10-letniej działalności zarówno na rynku Polskim jak i Niemieckim. To sprawia, że L.S. Trans jest godną zaufania firmą.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów w kwestiach dostawy.

Aktualności

borowiki

02.02.2024

Firma L.S. Trans z siedzibą w miejscowości Obra oferuje szeroki wybór suszonych grzybów, takich jak borowiki, pieczarki i kurki. Nasze produkty są znane z wyjątkowej jakości, charakteryzującej się aromatycznym smakiem i zapachem, które wzbogacą każdy posiłek. Serdecznie zapraszamy!

grzyby

25.11.2023

Grzyby są bardzo popularnym produktem spożywczym. Są doskonałym dodatkiem do wielu potraw i mogą być spożywane na surowo lub gotowane. Jednak nie wszystkie grzyby są jadalne. Aby upewnić się, że zakupione grzyby są bezpieczne do spożycia, ważne jest, aby wiedzieć, jak poprawnie je zidentyfikować. W L.S. Trans specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży grzybów, w tym pieczarek, borowików i kurek.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń