WoodRes Centrum Drewna

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego i materiałów wykończeniowych

Tartaki
ul. Gdańska 14, 72-315 Resko, woj. zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
WoodRes Centrum Drewna
ul. Gdańska 14, 72-315 Resko, woj. zachodniopomorskie
NIP
2530327856
Telefon
WoodRes Centrum Drewna

Informacje

Opis działalności firmy WoodRes Centrum Drewna w Resko
Centrum Drewna WoodRes znajduje się w Resku, w województwie zachodniopomorskim. Firma od lat zajmuje się sprzedażą drewna i wyrobów drewnopochodnych. Jej właścicielem jest Kacper Adamcewicz. Przedsiębiorstwo zapewnia duży wybór, atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo. Zaopatruje zarówno podmioty realizujące inwestycje budowlane, jak i osoby fizyczne.
Produkty i usługi
Drewno to podstawowy materiał budowlany. W składzie WoodRes można je kupić w różnych odmianach. Firma zapewnia m.in. wysokiej jakości drewno konstrukcyjne lite i klejone, w tym klejone na długości oraz warstwowo. Oferta obejmuje też więźby dachowe, łaty, kontrłaty i drewno profilowane. Można tu wymienić:
-podbitki,
-deski elewacyjne,
-deski podłogowe,
-deski tarasowe.

Do budowy tarasów służą także deski kompozytowe. WoodRes oferuje również sprzedaż konstrukcji ogrodowych, w tym altan, domków i wiat. Poza nimi dostępne są płyty OSB, płyty meblowe i sklejki. Na ofertę składają się ponadto okucia i łączniki do drewna oraz środki do impregnacji, w tym lakiery i oleje. Inne produkty sprzedawane przez firmę to okucia meblowe i materiały dekarskie. Wśród nich są membrany, blachodachówki i wełna mineralna do ocieplania dachów.

Dodatkowe informacje dotyczące drewna i innych materiałów sprzedawanych przez WoodRes znajdują się na stronie internetowej. Kontakt w sprawie zakupów można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma WoodRes Centrum Drewna z lokalizacji: Resko świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
M
Z
N
Marek z Nowogardu
Bardzo szeroki wybór i fachowe doradztwo.
J
N
Jan. Nowogard
Polecam!