Nowik Marian Zakład Betoniarski

Byś i Ty mógł cieszyć się najlepszymi produktami Z BETONU

Materiały budowlane
ul. Runowska 15, 73-155 Węgorzyno zachodniopomorskie
poniedziałek 07:00 - 15:00
wtorek 07:00 - 15:00
środa 07:00 - 15:00
czwartek 07:00 - 15:00
piątek 07:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
606 204 562
Adres korespondencyjny
ul. Runowska 15, 73-155 Węgorzyno zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Wyroby z betonu: płytki i okładziny schodowe lastrykowe; płyty chodnikowe: płukane i tłoczone; krawężniki peronowe; mała architektura:siedziska, donice, słupki, kosze, ławki parkowe, stoły i inne. Produkuję różne wyroby według życzenia klienta.
Produkty i usługi
Zakład Betoniarski Mariana Nowika z Węgorzyna, to przedsiębiorstwo z czterdziestoletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Oferujemy wyroby, które mogą wizualnie i funkcjonalnie uatrakcyjnić wnętrze domu oraz jego bezpośrednie otoczenie. Zakład produkuje również elementy wyposażenia przestrzeni publicznej.

Po pierwsze: Twój ogród. Doskonałym jego uzupełnieniem mogą być nasze donice betonowe o różnorodnych kształtach, wzorach i kolorach. Odpowiednio dobrane i ulokowane, w ogrodzie idealnie wkomponowują się w przestrzeń sąsiadującą z domem, stanowiąc jej atrakcyjne i estetyczne uzupełnienie. Proponowane przez nas rozwiązania usatysfakcjonują Klienta i wzbudzą podziw odwiedzających go gości. Uzupełnieniem mogą być kosze, które ustawione w otoczeniu domu, z powodzeniem spełniać będą funkcję gustownego i praktycznego dopełnienia całości.

Po drugie: Twój dom. Jego otoczenie to nie tylko ogród, ale również elementy zewnętrzne i elewacyjne. Na pierwszym miejscu znajduje się wejście do budynku. To wizytówka jego mieszkańców. Bardzo często wyposażone jest w schody, które oprócz funkcji praktycznej, stanowić mogą także ozdobę. Realizowane przez nas projekty schodów skutecznie i efektownie uzupełniają oraz wzbogacają architekturę całego budynku.Dodatkowo wykonujemy szeroki asortyment parapetów, które sprawiają, że pozornie banalna przestrzeń okienna zyskuje niepowtarzalny urok.

Po trzecie: Twoja miejscowość. Lokalnym samorządom oferujemy m.in. ławki parkowe. To istotny element przestrzeni rekreacyjnej, mający duży wpływ na komfort relaksu i odpoczynku. Na terenach pagórkowatych doskonałym uzupełnieniem architektury zieleni mogą stać się też wykonywane przez nasz Zakład schody parkowe, będące trwałym, estetycznym i praktycznym uzupełnieniem przestrzeni publicznej.

Zapraszamy Klientów indywidualnych i samorządy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas na pewno znajdziecie coś dla siebie. Z przyjemnością pomożemy dobrać produkty, które idealnie zrealizują Waszeoczekiwania i potrzeby.
Marki i specjalizacje
płytki chodnikowe, płytki chodnikowe płukane, płytki chodnikowe tłoczone, obrzeża chodnikowe, płytki lastriko, donice, donice betonowe, kosze, kosze uliczne, ławki parkowe, schody, schody ażurowe, schody zewnętrzne, okładziny schodowe, betonowe okładziny schodowe, stopnie schodowe, stopnie schodowe betonowe, parapety, parapety z lastrika, słupki parkingowe, czapki na słupki parkingowe, wyroby z betonu
Certyfikaty
35 lat istnienia, setki zadowolonych klientów, tysiące produktów, które znaleźć można na terenie całego kraju. Tak w największym skrócie możemy opisać historię zakładu betoniarsko-murarskiego Marian Nowik.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Pyrzyce, Szczecin, Świdwin, Poznań, Stargard, Gryfino, Warszawa, Goleniów, Drawsko Pomor.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń