Nowik Marian Zakład Betoniarski

Sprzedaż produktów z betonu

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Runowska 15, 73-155 Węgorzyno zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Nowik Marian Zakład Betoniarski
ul. Runowska 15, 73-155 Węgorzyno zachodniopomorskie
Telefon
Nowik Marian Zakład Betoniarski

Informacje

Opis działalności firmy Nowik Marian Zakład Betoniarski w Węgorzyno
Na rynku jako zakład betoniarski funkcjonujemy od ponad 40 lat. Nasza siedziba mieści się w Węgorzynie, w powiecie łobeskim, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem firmy jest Marian Nowik.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach betoniarskich. Klientom oferujemy wyroby, które mogą wizualnie i funkcjonalnie uatrakcyjnić wnętrza ich domów oraz ich bezpośrednie otoczenie. Jesteśmy też producentem elementów wyposażenia przestrzeni publicznej.

Możemy wykonać między innymi produkty do ogrodów, w tym donice betonowe o różnych kształtach, wzorach i kolorach. Ich odpowiedni dobór i ulokowanie sprawi, że doskonale wkomponują się w przestrzeń sąsiadującą z domem oraz będą stanowić jej atrakcyjne, estetyczne uzupełnienie. Warto też umieścić kosze pełniące funkcję gustownego i zarazem praktycznego dopełnienia całości.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zrealizować projekty schodów, które wzbogacą architekturę całego obiektu. Mamy spore doświadczenie w wykonywaniu parapetów, dzięki który nawet na pozór banalna przestrzeń okienna może zyskać niezwykły urok.

Ponadto dla lokalnych samorządów wykonujemy ławki parkowe, wpływające na komfort relaksu i odpoczynku. Są one ważnym elementem przestrzeni rekreacyjnej. W razie potrzeby wykonamy schody parkowe, będące idealnym uzupełnieniem architektury zieleni na pagórkowatych terenach.

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie płytek chodnikowych tłoczonych, płytek chodnikowych płukanych i ławek betonowych bez oparcia.

Uzupełnienie oferty to:
- ławki betonowe z oparciem,
- stopnie schodowe,
- okładziny schodowe,
- schody ażurowe,
- czapki kominów,
- czapki słupków,
- krawężniki przystankowe,
- słupki parkingowe,
- parapety z lastrika.

Nasza oferta skierowana jest głównie do klientów indywidualnych i samorządów. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszym zakładem betoniarskim.
Zasięg działania
Firma Nowik Marian Zakład Betoniarski z lokalizacji: Węgorzyno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń