Instal-Term Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotr Rachwalik

Urządzenia grzewcze i instalacje wodno-kanalizacyjne - projekt i montaż

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Krzyżowa 3, 78-314 Sławoborze zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Instal-Term Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotr Rachwalik
ul. Krzyżowa 3, 78-314 Sławoborze zachodniopomorskie
NIP
6721939584
Telefon
Instal-Term Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotr Rachwalik

Informacje

Opis działalności firmy Instal-Term Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotr Rachwalik w Sławoborze
Firma Instal Term została założona przez Piotra Rachwalika. Nasza siedziba znajduje się w Sławoborzu, w województwie zachodniopomorskim. Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem instalacji sanitarnych, a w tym grzewczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Rosnące ceny energii elektrycznej i gazu sprawiają, że kwestia doboru wydajnej oraz energooszczędnej instalacji grzewczej dla domu, czy mieszkania, jest jedną z najważniejszych podczas opracowania projektu. Założona przez nas firma Instal Term od wielu lat zajmuje się montażem przyłączy sanitarnych oraz nowoczesnych urządzeń zapewniających Klientom wysoki komfort cieplny. Korzystamy z dostępnych technologii, które energię pobierają ze źródeł odnawialnych, dzięki czemu są ekologiczne, ale również tanie w utrzymaniu. W naszej ofercie znajdują się między innymi:
- pompy ciepła gruntowe,
- pompy ciepła powietrzne,
- termokominki z płaszczem wodnym,
- kolektory słoneczne próżniowe i płaskie,
- ogrzewanie podłogowe.
- wentylacja mechaniczna (rekuperacja).

Bardzo chętnie doradzimy w wyborze urządzenia grzewczego, zgodnie z możliwościami technicznymi budynku. Podłączymy pompę, która pobiera energię z gruntu lub z powietrza i pozwala w tani sposób ogrzać mieszkanie, a także ciepłą wodę użytkową. Założymy także kolektory słoneczne, które z promieni słonecznych produkują darmową energię potrzebną do podgrzania wody. Założymy też rekuperację, która odzyskuje energię cieplną ze zużytego i nagrzanego już powietrza.

Oprócz wymienionych sprzętów projektujemy i montujemy także:
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje gazowe,
- przydomowe oczyszczalnie ścieków drenażowe i bezdrenażowe,
- kotły gazowe kondensacyjne,
- centralne odkurzacze,
- tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe,
- centralne ogrzewanie.

Nasza firma dysponuje własną minikoparką i wykopy niezbędne podczas montażu wykonuje samodzielnie. Większość z wymienionych instalacji montujemy w systemie prasowanym, ale technologie dostosowujemy zawsze do wymagań Klientów.

W razie jakichkolwiek problemów technicznych zapewniamy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do współpracy - firma Instal Term w Sławoborzu.
Zasięg działania
Firma Instal-Term Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotr Rachwalik z lokalizacji: Sławoborze świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie, świdwiński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
J
Jędrzej
Pomogli nam wybrać nowy kocioł gazowy. Wspólnie sprawdziliśmy parametry dostępnych modeli, a serwisant pomógł nam rozeznać się w informacjach o sprzęcie. Dzięki nim mamy kocioł, który szybko nagrzewa mieszkanie i ma naprawdę dużą moc.
I
Iwona
Firma Instal Term wykonała dla nas montaż przyłączy kanalizacyjnych, zgodnie z przygotowanym projektem. Pomogli nam z dokumentacją i samodzielnie zrealizowali wykopy. Instalacja wykonana jest zgodnie z normami budowlanymi.