WOMAT - Profesjonalne Usługi Tapicerskie

Profesjonalny zakład tapicerstwa meblowego i samochodowego

Usługi tapicerskie
ul. Gnieźnieńska 19 A, 75-736 Koszalin zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
WOMAT - Profesjonalne Usługi Tapicerskie

Informacje

Opis działalności
Marek Wołkanowski jest właścicielem zakładu tapicerskiego WOMAT, w którym już od 30 lat świadczmy w Koszalinie kompleksowe usługi tapicerskie. Nasza firma jest firmą rodzinną, która ceni tradycję. Staramy się jednak być otwarci na zmiany dotyczące technologii i designu, dlatego cały czas unowocześniamy swoje zaplecze sprzętowe i dopasowujemy swoją ofertę do wymagań rynku.
Produkty i usługi
Nasza wieloletnia działalność skupia się głównie na tapicerstwie meblowym i samochodowym. W ramach pierwszego profilu realizujemy zlecenia z zakresu tapicerowania mebli nowoczesnych, stylowych i antycznych w skórę lub inne materiały, renowacji i konserwacji elementów tapicerki meblowej, naprawy lub wymiany uszkodzonych elementów, a także:

- wymiany zniszczonych sprężyn i pianek,
- wykonywania akustycznych paneli tapicerowanych na ściany,
- wykonywania pokrowców na meble,
- wykonywania loży restauracyjnych oraz łóż sypialnianych,
- wykonywania nowych mebli tapicerowanych,

Do każdego zlecenia podchodzimy w zindywidualizowany sposób, aby móc lepiej skupić na najdrobniejszym szczególe zamówienia.

W WOMAT nie mamy również obaw przed renowacją i naprawą starych mebli. Uzupełniamy ubytki w strukturze drewna, lakierujemy i malujemy, by przywrócić im oryginalny charakter lub nadać zupełnie nowy styl.

Nasz zakład tapicerski zajmuje się także kompleksowymi usługami tapicerstwa samochodowego.

W ramach niego wykonujemy:

- naprawy, renowacje i konserwacje tapicerek samochodowych,
tapicerowanie elementów wyposażenia wnętrza, w tym foteli, kanap, boczków, - podsufitek, deski rozdzielczej, mieszka zmiany biegów,
- obszywanie kierownic i gałek zmiany biegów,
- obszywanie wykładzin samochodowych,
- naprawianie konstrukcji kanap i foteli,
- tapicerowanie siedzisk motocyklowych,
- restaurowanie pojazdów zabytkowych.

Potrafimy przywrócić stan oryginalny starej tapicerce lub zrealizować ją zupełnie na nowo według projektu ustalonego ze zleceniodawcą.

Ponadto wykonujemy prace tapicerskie na sprzęcie medycznym i rehabilitacyjnym, łodziach i jachtach, przyczepach kempingowych oraz wszędzie tam, gdzie klient sobie tego zażyczy i będzie to fizycznie możliwe do zrealizowania.

Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy mają dostęp do nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu gwarantujemy swoim klientom terminową realizację zleceń na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego zakładu w Koszalinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
Z
Zbyszek
Tapicerka samochodowa w ich wykonaniu to istny majstersztyk! Doskonale wiedzą, jak sprostać oczekiwaniom klienta.
A
Artur
Jeśli chodzi o ten zakład tapicerski, absolutnie nie można im niczego zarzucić. Profesjonalizm, rzetelność i obsługa klienta na najwyższym poziomie to ich wizytówka. Polecam!