Daniel Krawczyk Drewland

Okna
ul. Lechicka 40a, 75-844 Koszalin, woj. zachodniopomorskie
(12 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Daniel Krawczyk Drewland jest Okna. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Koszalin w województwie zachodniopomorskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Daniel Krawczyk Drewland poprzez email: drewland@interia.eu lub telefon: 514 282... .
Z przedstawicielem firmy Daniel Krawczyk Drewland możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 75-844 Koszalin ul. Lechicka 40a,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Daniel Krawczyk Drewland. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(12 opinii) napisz opinię
O
Oliwia
Bardzo fajna firma z oknami. jestem zadowolona polecam wam
M
Marian
Fachowy montaż. okna bardzo ładne. polecam drewland
F
Franciszek
Bardzo sprawne i szybkie działanie Firmy Drewland. Okna bardzo ładne. Dziękuję i polecam wszystkim.
H
T
Henryk T.
Profesjonalne podejście do klienta. Okna bardzo ładne. Polecam
K
Krzysztof
Dziękuję za sprawny i szybki montaż okien.
P
Paulina35
Bardzo dobre zakupy w Firmie Drewland. Polecam każdemu taki sklep !
B
BORIS
Złe i błędne planowanie. Realizacja żądań klientów nie została spełniona. Zespół montażowy działał dobrze, a także instalował nieprawidłowe komponenty. Szef odmawia skorygowania swojego złego planowania. Potem musi o tym zadecydować sąd.
P
Piotr
Nie kompetentny właściciel, który na pomiar przyjechał nie przygotowany bez elementarnej wiedzy na temat osadzania okien! Ogólnie dramat. Nie polecam tej firmy...
A
ANDRZEJ
Bardzo niefachowy montaż rolet , uszkodzony towar i złe pomiary . Zero reakcji na reklamację . Są mili do momentu wpłacenia zaliczki . Czas oczekiwania bardzo długi . Nie wywiazywanie sie z terminów montażu .
M
Maciej
Firma dramat! A wszystko wiedzący właściciel nie ma pojęcia o swoim fachu..Bez pomysłu i wiedzy. nie polecam
N
B
K
niestety byly klient :(
nie polecam brak słow na temat jakosci okien i wykonastwa oraz montazu o reakcji na reklamacje nie wspomne bo reakcji nie bylo :(
N
B
K
niestety byly klient :(
Nie polecam tej firmy zlej jakości okna i montarzysci masakra zero reakcji na reklamacje
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.