Suneffect Instalacje Fotowoltaniczne Tomasz Dietrich

Nowoczesne Systemy Fotowoltaiczne. Projekt, montaż, serwis.

Energia odnawialna
ul. Morelowa 49, 75-665 Koszalin zachodniopomorskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota 08:00 - 17:00
niedziela 08:00 - 17:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
884 278 590
Adres korespondencyjny
ul. Morelowa 49, 75-665 Koszalin zachodniopomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Nowoczesne Systemy Fotowoltaiczne liderów branży! Skorzystaj z darmowej energii ze słońca! Firma Suneffect zajmuje się kompleksowo obsługą inwestycji fotowoltaicznych. Od projektu po montaż. Doradzimy z wyborem systemu, pomożemy wybrać system finansowania oraz optymalnie dobierzemy parametry instalacji fotowoltaicznej. Pomożemy skorzystać z darmowej energii ze słońca!
Produkty i usługi
Posiadamy bogate doświadczenie na rynku instalacji fotowoltaicznych. z Dumą oferujemy Państwu nasze kompleksowe usługi i produkty, z pełną świadomością, iż oferujemy najwyższą jakość w branży, która realnie polepsza jakość życia każdego naszego Klienta.

Korzystamy tylko z najlepszych materiałów, a współpracę nawiązujemy wyłącznie z uznanymi i zaufanymi firmami. Dostawy, jak i zlecenia wykonywane są w szybkim terminie, a nasi doradcy pomogą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Pragniemy zaproponować naszym Klientom pomoc oraz kompletne doradztwo w zakresie uzyskania dofinansowania, związanej z energią pozyskiwaną ze słońca.

Dlaczego w ogóle warto rozważyć zamontowanie paneli w swoim domostwie?

To przedewszystkim wielka oszczędność, dla przykładu pragnę podać przykładowy dom, w którym miesięczne koszty za prąd wynoszą 1000 złotych, instalując na powierzchni 100 metrów kwadratowych panele, rocznie w tym domu oszczędzić możemy aż 11 000 złotych, co jest wręcz niesamowitym wynikiem. Nie wspominając o innych korzyściach, takich jak troska o środowisko, o które warto z myślą o naszych dzieciach i wnukach zatroszczyć się już teraz!

Bardzo częstą wątpliwością przed zdecydowaniem się na skorzystanie z instalacji fotowoltaicznych jest obawa, że w Polsce jest za mało słońca, przez co inwestycja się nie zwróci. W tym momencie pragnę rozwiać Państwa wątpliwości. Znajdujące się na tej samej szerokości geograficznej Niemcy są liderem, jeśli chodzi o energię pozyskiwaną ze słońca. Mitem jest że południowoeuropejskie upały sprzyjają produkcji energii z paneli fotowoltaicznych. Wysoka temperatura powoduje nagrzewanie ogniw, co wpływa na spadek ich sprawności. Tym samym tamtejsze panele fotowoltaiczne produkują mniej energii.

Chcemy towarzyszyć naszym Klientom od samego początku, począwszy od analizy i dobrania optymalnego rozwiązania, po wykonanie projektu, kończąc na montażu wykonywanym przez profesjonalistów w swoich fachu oraz monitoringu i serwisie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń