Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Torpak Mirosław Furmańczyk

Opakowania próżniowe, urządzenia do pakowania, wyroby z folii PAPE, opakowania.

Opakowania foliowe
ul. Morska 118b, 75-235 Koszalin zachodniopomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(94) 341 64 65
943416480
biuro@torpak.pl
602738867
Adres korespondencyjny
ul. Morska 118b, 75-235 Koszalin zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Torpak rozpoczęło swoją działalność w 1994 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zająć ugruntowaną pozycję na rynku. Naszą specjalnością jest produkcja opakowań foliowych i etykiet. Zajmujemy się również sprzedażą urządzeń niezbędnych w przemyśle spożywczym i gastronomicznym. Siedziba zakładu mieści się w Koszalinie, na terenie województwa pomorskiego.
Produkty i usługi
Pragniemy zaproponować Państwu wysokiej jakości opakowania próżniowe, wyroby z folii PAPE oraz etykiety samoprzylepne ozdobne lub przygotowane do druku termicznego i termotransferowego. Na specjalne życzenie naszych klientów wykonujemy opakowania o dowolnym rozmiarze. Nasze produkty idealnie nadają się do przechowywania produktów spożywczych, przedmiotów technicznych i pieniędzy.

Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą urządzeń niezbędnych do pakowania i oznakowania produktów spożywczych. Oferujemy urządzenia zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów.

Proponujemy:

- drukarki etykiet,
- krajalnice,
- pakowarki próżniowe,
- wagi elektroniczne,
- obkurczarki.

Posiadamy w ofercie także urządzenia używane. Prowadzimy również naprawy bieżące oraz remonty kapitalne sprzedawanych przez nas urządzeń.

Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Nasz dział kontroli pracuje sumiennie i rzetelnie dlatego jesteśmy gotowi zapewnić swoich klientów o niezmiennej trwałości i wytrzymałości oferowanych opakowań i etykiet.

Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem. Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego nieustannie udoskonalamy nasze wyroby. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
Działalność rozpoczęliśmy przed 13 laty jako spółka cywilna. Trzy lata temu przekształciliśmy się w formę jednoosobową:

TOR - jednostka podciśnienia
PAK - pakowanie.

W ofercie m.in. opakowania PAPE, etykiety doniczko-palety, urządzenia, urządzenia używane.
Certyfikaty
Od 28-07-2009 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientówudostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.Opinie naszych Klientów:"Firma godna i solidna. Polecamy..""Informacje udzielane przez firmę są rzeczowe i kompetentne . Mogę z powodzeniem polecić jej usługi"
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń