Turlus Sp. z o.o.

Kredyty i finansowanie
ul. Zwycięstwa 40 lok. 71, 75-037 Koszalin woj: zachodniopomorskie
(24 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Turlus Sp. z o.o. działa w branży Kredyty i finansowanie. Siedziba firmy znajduje się w województwie zachodniopomorskim w miejscowości Koszalin.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Turlus Sp. z o.o., skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: kontakt@turlus.pl lub telefon: 510 787...
Firmę Turlus Sp. z o.o. znajdziesz pod adresem 75-037 Koszalin ul. Zwycięstwa 40 lok. 71,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Turlus Sp. z o.o.. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(24 opinie) napisz opinię
Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii
J
Jerzy
Współpraca z Pauliną z firmy Turlus była dla nas niezwykle cennym doświadczeniem. Od pierwszego kontaktu wyróżniała się profesjonalizmem, dokładnością i zaangażowaniem. Dzięki jej wsparciu cały proces pozyskania kredytu hipotecznego przebiegł płynnie, mimo że nie należał do najłatwiejszych. Zdecydowanie polecamy współpracę – rzadko spotyka się tak kompetentnych i pomocnych specjalistów.
M
Marlena
wszystko super! bardzo polecam wspolprace - wszystko da sie zalatwic sprawnie bez względu na to z jakiej cz esci Polski jestes!
M
Milena
Super!?? współpraca na najwyższym poziomie
M
Michał
super! polecam wszystkim współpracę z panią Weroniką!
M
Marianna
Wszystko sprawnie i uczciwie! Polecam współpracę w zakresie nieruchomości!
T
N
Tomek Nasińczuk
Rewelacja!! Najlepsza pomoc przy kredycie!!
T
N
Tomek Nasińczuk
Cała transakcja od A do Z przeprowadzona profesjonalnie z największą dbałością o klienta! - polecam!
Ł
Ż
Łukasz Ż.
Najlepsza firma pośrednictwa kredytowego! Żadnych dodatkowych prowizji - oferta lepsza niż w banku!!
W
wioletta
najlepsza firma pośrednictwa kredytowego w Koszalinie!!!!!! zawsze najtansze oferty i zawsze pelen profesjonalizm!!
W
Wiola
Najlepsze biuro kredytowe w Koszalinie!!!! niesamowite podejście i zaangażowanie jakiego brakowało w naszym mieście! Polecam wszędzie i wszystkim!
P
M
Patryk M.
Wszystko rewelacyjnie :)
M
MARTA
Kredyt na budowe domu z początku wydawał się straszny jednak po paru spotkaniach z Panem Marcinem wszystko stalo się latwe i proste! Bardzo polecam każdemu tak fachowe doradztwo! Super atmosfera i podejście do klienta!!
M
Marta
Kredyt na budowe domu z początku wydawał się straszny jednak po paru spotkaniach z Panem Marcinem wszystko stalo się latwe i proste! Bardzo polecam każdemu tak fachowe doradztwo! Super atmosfera i podejście do klienta!!
Z
Zbigniew
Jedno spotkanie i złożenie podpisów a reszta formalności załatwiona zdalnie. W czasie epidemii dla mnie to było bardzo ważne, bo człowiek czuje się bezpiecznie. Polecam
T
K
Tomasz Kaczmarek
dawno nie spotkałem się z tak wielką wiedzą i pomocą ze strony doradcy kredytowego. Gorąco polecam spotkanie w sprawie kredytu hipotecznego z Panem Marcinem Płuciennikiem! Kredyt w niecałe 4 tygodnie od A do Z! GORĄCO POLECAM!!!
M
Michał
konkretna i profesjonalna obsługa, będę polecał
W
K
Wojciech K.
Otrzymałem zwrot prowizji bankowej w 7dni. Przelew na konto i po sprawie ! jeszcze raz dzięki.
A
aga83
Współpraca z Turlus przebiegła bez żadnych zastrzeżeń ! - przebywam za granicą na kontrakcie,który dobiega końca,nie miałam czasu na załatwienie kredytu hipotecznego w Pl, expert finansowy zajął się wszystkim wystarczyła moja jedna wizyta w w tym biurze na podpisanie potrzebnych dokumentów.Kontakt telefoniczny oceniam na 10 pkt, meilowy 10 pkt . Polecam !!!
S
S.M.
szybki kredyt gotówkowy na wykończenie domu, ja jestem zadowolony, więc polecam
M
Maciek
szybka konsolidacja z minimalną ilością dokumentów ode mnie, więc ja jak najbardziej polecam !
G
M
Grzegorz Mazurkiewicz
Wszystko ok. Polecam!
M
K
Mirosław Kuchnowski
Potrzebowałem kredytu bankowego na zakup maszyny. Kwota kredytu nieduża, bo 10 tys zł i chyba dlatego nikt nie chciał zajmować sobie tym czasu. Pewnego dnia otrzymałem telefon z firmy Turlus i oni zechcieli się zająć moją sprawą. Podesłałem dokumenty, przeszedłem szybką weryfikację i dobrano mi odpowiednią ofertę. Jeszcze raz dzięki!
E
R
Edyta Rutkowska
Szukałam kredytu firmowego i współpracowałam z tą firmą. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i online. Kredyt odpalony w dwa dni bez wychodzenia z biura. Kontakt telefoniczny i mailowy bez zastrzeżeń
K
Krzysztof
Niestety nie wiele potrafią, dopiero zaczynają, bez doświadczenia w branży finansowej w ramach produktów bankowych- dotychczas specjalizowali się pod innym brendem w pożyczkach parabankowych i usługach tele-marketerskich. Niespecjalnie polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.