CarMan

Kompleksowe usługi mechaniczne

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. 26 Kwietnia 81, 71-126 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
CarMan
ul. 26 Kwietnia 81, 71-126 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
NIP
8531359287
Telefon
CarMan

Informacje

Opis działalności firmy CarMan w Szczecin
Carman to autoserwis znajdujący się w Szczecinie. Powstał w 2013 roku, a jego właścicielem jest Fabian Mędrkiewicz. Specjalnością firmy jest diagnostyka i naprawa samochodów osobowych. Usługi wykonuje na zlecenie osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji.
Produkty i usługi
Codzienna eksploatacja samochodów wiąże się z ich zużyciem, dlatego od czasu do czasu auta wymagają napraw i przeglądów. Najlepszym miejscem do tego typu prac jest warsztat samochodowy Carman dysponujący aż 8 stanowiskami diagnostyczno-serwisowymi. W miejscu tym pracują doświadczeni mechanicy mający do swojej dyspozycji precyzyjne narzędzia oraz zapas części zamiennych. Dzięki temu naprawy wykonywane są szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach. Na czas serwisu można pożyczyć auto zastępcze, a jakość wykonanych napraw potwierdzić podczas jazdy próbnej.

Usługi mechaniczne wykonywane w zakładzie Carman obejmują m. in. wymianę oleju silnikowego oraz filtrów: oleju, powietrza, kabinowych i paliwa. Serwis obejmuje też wykonanie diagnostyki komputerowej i geometrii kół. Ponadto wymieniane są podzespoły wchodzące w skład układu kierowniczego, np. wahacze, amortyzatory i drążki kierownicze.

Na ofertę warsztatu składają się również takie usługi jak:
-wymiana akumulatorów
-naprawa układu hamulcowego
-naprawa układu wydechowego
-naprawa klimatyzacji

Serwis hamulców dotyczy m. in. wymiany klocków, tarcz i przewodów hamulcowych, natomiast naprawa wydechu obejmuje montaż nowych tłumików i katalizatorów. Z kolei serwisowana klimatyzacja jest nabijana. czyszczona sprawdzana pod kątem szczelności.

Dodatkowo w warsztacie wymieniane są sezonowo opony letnie i zimowe. Można je w zakładzie przechowywać do następnej wymiany w dobrych warunkach.

Oferta przygotowana przez firmę Carman jest bardzo rozbudowana, dlatego jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, to najlepszym rozwiązaniem jest odwiedzenie strony internetowej. Można również zadzwonić albo napisać maila.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe