Sławomir Pynka dr nauk med. spec. chorób wewn., diabetolog

Pomoc medyczna z zakresu diabetologii

Diabetolodzy
ul. 5 Lipca 36B, 70-376 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sławomir Pynka dr nauk med. spec. chorób wewn., diabetolog
ul. 5 Lipca 36B, 70-376 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8521781636
Telefon
Sławomir Pynka dr nauk med. spec. chorób wewn., diabetolog

Informacje

Opis działalności firmy Sławomir Pynka dr nauk med. spec. chorób wewn., diabetolog w Szczecin
Dr nauk medycznych Sławomir Pynka prowadzi gabinet specjalistyczny o takich profilach jak choroby wewnętrzne oraz diabetologia. Jego placówka mieści się w Szczecinie. Lekarz zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Sławomir Pynka w swoim gabinecie zajmuje się leczeniem cukrzycy i jej powikłań. Działa w tym zakresie już od dwudziestu lat. Cukrzyca, jako jedną z najczęstszych chorób w obecnych czasach jest przewlekła i nieuleczalna, a co za tym idzie, wymaga długiego leczenia.

Diabetolog w swoim gabinecie oferuje też swoim Pacjentom:

- leczenie zaburzeń metabolizmu,
- leczenie chorób wewnętrznych,
- leczenie zaburzeń gruczołów endokrynnych,
- leczenie otyłości.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących oferty dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej. W razie wyrażenia chęci skorzystania z jego oferty lekarz zaprasza do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty. Zaproponuje najbardziej dogodny dla Państwa termin.
Zasięg działania
Firma Sławomir Pynka dr nauk med. spec. chorób wewn., diabetolog z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Aktualności

cukrzyca

31.01.2024

Cukrzyca to choroba metaboliczna, charakteryzująca się podwyższonym poziomem cukru we krwi. Występuje zazwyczaj u osób dorosłych, ale może pojawić się także u dzieci i młodzieży. Cukrzyca typu 1 jest spowodowana brakiem insuliny, natomiast cukrzyca typu 2 wynika z nieprawidłowej reakcji organizmu na insulinę. Choroba ta wymaga stałej kontroli poziomu cukru we krwi oraz zmiany stylu życia z uwzględnieniem zdrowej diety i aktywności fizycznej.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń