ATG Complex sp. z o.o.

Kosztorysowanie, nadzór i wykonawstwo instalacji sanitarnych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Cyfrowa 2, 71-441 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
ATG Complex sp. z o.o.
ul. Cyfrowa 2, 71-441 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8522609520
Telefon
ATG Complex sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy ATG Complex sp. z o.o. w Szczecin
Siedziba ATG Complex znajduje się w Szczecinie. Realizujemy zlecenia na terenie województwa zachodniopomorskiego. Specjalizujemy się w usługach związanych z instalacjami sanitarnymi.
Produkty i usługi
W ATG Complex zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji sanitarnych. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w branży, dotrzymujemy ustalonych terminów i kładziemy nacisk na dokładność. Na zlecenie klientów nadzorujemy z ramienia inwestora prace instalacyjne. Ponadto zajmujemy się wykonawstwem instalacji. Oferujemy w ATG Complex:
-montaż instalacji wodociągowych,
-montaż instalacji kanalizacyjnych,
-montaż instalacji centralnego ogrzewania,
-montaż węzłów cieplnych,
-montaż kotłowni.

Dobieramy odpowiednie komponenty i montujemy je przy pomocy specjalistycznych narzędzi. Podejmujemy się też kosztorysowania prac przy budowie przyłączy, sieci zewnętrznych i instalacji wewnętrznych. Kosztorysujemy wykonanie kotłowni, węzłów cieplnych, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, ogrzewania i wodociągów oraz kanalizacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty ATG Complex. Więcej informacji o wykonywanych usługach udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Zasięg działania
Firma ATG Complex sp. z o.o. z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń