ATG Complex sp. z o.o.

Montaż instalacji sanitarnych, a także kosztorysowanie prac i nadzór nad nimi

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Cyfrowa 2, 71-441 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
ATG Complex sp. z o.o.
ul. Cyfrowa 2, 71-441 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8522609520
Telefon
ATG Complex sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy ATG Complex sp. z o.o. w Szczecin
ATG Complex to firma ze Szczecina. Od 2014 roku zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji sanitarnych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Produkty i usługi
W ATG Complex znamy się na wykonawstwie instalacji sanitarnych. Wyróżniamy się dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w realizację zleconych prac. Korzystamy z nowoczesnych technologii i specjalistycznych narzędzi. Dzięki starannemu doborowi komponentów i precyzyjnemu montażowi, wykonane przez nas instalacje zewnętrzne i wewnętrzne działają niezawodnie. Oferujemy:
-montaż centralnego ogrzewania,
-montaż węzłów cieplnych,
-montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Instalacje montujemy w domach i innych obiektach. Poza wykonawstwem instalacji nadzorujemy też montaż systemów przez inne podmioty gospodarcze. Jako ATG Complex służymy również kosztorysowaniem prac. Sporządzamy kosztorysy robót wewnętrznych i zewnętrznych. Przykładem jest kosztorysowanie montażu wodociągów, centralnego ogrzewania, kanalizacji, a także wentylacji mechanicznej, systemów hydrantów i klimatyzacji. Więcej informacji o wymienionych usługach udzielamy pod podanym numerem telefonu. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty ATG Complex!
Zasięg działania
Firma ATG Complex sp. z o.o. z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń