Urban Real Estate Marika Deniziuk

Nieruchomości
ul. Czackiego 4A, 70-216 Szczecin zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Nieruchomości to branża, w której Urban Real Estate Marika Deniziuk prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Szczecin w województwie zachodniopomorskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Urban Real Estate Marika Deniziuk, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: urbanrealestate.szczecin@gmail.com
Z przedstawicielem firmy Urban Real Estate Marika Deniziuk możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 70-216 Szczecin ul. Czackiego 4A,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Urban Real Estate Marika Deniziuk.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
E
Ż
Edyta Ż.
Szanowny Panie Wojciechu w odpowiedzi na Pana komentarz, muszę sprostować zawarte w nim informacje : 1. samo posiadanie pełnomocnictwa od właściciela do reprezentowania przy sprzedaży nieruchomości, nie ogranicza Jego woli i prawa do dysponowania, a przede wszystkim do decydowania o tym czy i za jaką cenę nieruchomość ma zostać sprzedana lub wynajęta 2. zapłata prowizji Pana pośrednikowi, była należna tylko i wyłącznie w sytuacji, gdyby Pan to mieszkanie nabył, a nie za samo wyrażenie woli nabycia " wymarzonej nieruchomości", czy też prezentacje które się odbyły. Jeśli w Pana przypadku było inaczej, to proszę zweryfikować zapis Pana umowy pośrednictwa 3. co dla Pana najmniej istotne, właściciel ma prawo współpracować także z innymi biurami nieruchomości jednocześnie, co w tym przypadku miało miejsce , nieruchomość została wynajęta za pośrednictwem innego biura, które oferowało to mieszkanie zanim Pan je jeszcze obejrzał i miało prawo wręcz obowiązek poinformować właściciela nieruchomości o złożonej ofercie wynajmu, a właściciel ją przyjął 4. etyka pracy, o której Pan tu pisał , właśnie na tym polega, że to nie pośrednik a właściciel od początku do końca decyduje komu, i za ile nieruchomość sprzeda czy też wynajmie 5. co do informacji zawartych w ogłoszeniu dotyczących samego metrażu, w ramach obowiązujących przepisów informacje zawarte w ogłoszeniu nie stanowią oferty handlowej i podlegają weryfikacji, co miało miejsce gdyż przygotowując nieruchomość do sprzedaży, reprezentujący Pana pośrednik otrzymał dokumenty niezbędne do przygotowania umowy przedwstępnej , zakładam, że zawiodła komunikacja a nie zła wola reprezentującego Pana pośrednika z poważaniem Edyta Ż.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.