Geototal Sp. z o.o. Sp.k. Geodezja Inwestycje Mapy

Usługi geodezyjno-kartograficzne

Geodezja
ul. Dworcowa 19, 70-206 Szczecin zachodniopomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Geototal Sp. z o.o. Sp.k. Geodezja Inwestycje Mapy
ul. Dworcowa 19, 70-206 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8522339061
Telefon
Geototal Sp. z o.o. Sp.k. Geodezja Inwestycje Mapy

Informacje

Opis działalności firmy Geototal Sp. z o.o. Sp.k. Geodezja Inwestycje Mapy w Szczecin
Firma Geototal działa już od 1997 roku z siedzibą w Szczecinie. Nasz zespół tworzą doświadczeni geodeci, którzy korzystają z pracowni polowej, nowoczesnych środków łączności oraz samochodów terenowych , a także zaawansowanego oprogramowania ułatwiającego opracowanie nawet wielkopowierzchniowych map. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Nowoczesne technologie stosowane w geodezji pozwalają na przeprowadzenie szczegółowych pomiarów nawet wielkopowierzchniowych terenów. Prowadzona przez nas firma Geototal korzysta ze specjalistycznego drona pionowego startu i lądowania WingtraOne, z odbiornikiem GPS oraz modułem PPK, który umożliwia nam bardzo szczegółowy pomiar szlaków kolejowych i inwestycji budowlanych. Sprzęt sprawdza się doskonale przy przeprowadzaniu nalotu, opracowaniu ortofotompay, a także chmury punktów.

Poza geodezyjnymi pomiarami przy użyciu drona nasza firma zajmuje się także obsługą inwestycji budowlanych, które obejmują:
- obiekty inżynierskie,
- obiekty drogowe,
- obiekty biurowe i handlowe,
- obiekty mieszkalne i sportowe,
- uzbrojenie podziemne.

Dla inwestorów tworzymy mapy co celów projektowych w formie wektorowej i rastrowej, a także nietypowe opracowania, na przykład pliki wsadowe. Podczas inwestycji korzystamy też ze skalingu laserowego i dokonujemy pomiarów obiektów przemysłowych oraz robót ziemnych w bardzo krótkim czasie. Wytyczamy też wszystkie główne punkty dróg, obiektów inżynierskich lub budynków i przeprowadzamy inwentaryzację elementów konstrukcyjnych obiektu.

Naszej kadrze można także zlecić pomiary odkształceń, osiadań, przemieszczeń i pionowości, zarówno podczas budowy, jak i po jej zakończeniu w ramach badań okresowych.

Do naszych usług należą również prace związane z ewidencję gruntów, a w tym:
- modernizacja ewidencji gruntów,
- opracowania numeryczne wielkoobszarowe,
- ewidencyjna mapa numeryczna,
- podziały działek, wznowienia granic, rozgraniczenia,
- wznowienia granic.

Bardzo chętnie pomagamy Klientom we wszelkich formalnościach urzędowych i doradzamy na każdym etapie budowy lub projektu nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu - firma Geototal ze Szczecina.
Zasięg działania
Firma Geototal Sp. z o.o. Sp.k. Geodezja Inwestycje Mapy z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
M
Matylda
Zajęli się wymierzeniem naszej wielkopowierzchniowej nieruchomości, którą kupiliśmy pod budowę. Geodeci szybko sporządzili mapę do celów projektowych i rozpoczęliśmy budowę o czasie.
F
Filip
Bardzo doświadczeni geodeci, którzy pracują na nowoczesnym sprzęcie. Za pomocą lasera wykonali pomiary obiektów budowlanych oraz wszystkich robót ziemnych na terenie objętym inwestycją. Szybko opracowali wizualizację i przygotowali wyliczenia.
J
Jędrek
Bardzo dobra firma geodezyjna, która uczestniczyła w budowie naszej drogi krajowej od początku do końca. Wykonali komplet opracowań, od założenia potrzebnej osnowy geodezyjnej, aż po obliczenie poszczególnych punktów trasy i wytyczenie ich w terenie. Nie było żadnych błędów podczas pomiarów.

Słowa kluczowe

VLOS,
GPS,
CAD,