Dźwigi Szastaj.pl Podnośniki do 46m Usługi Dźwigowe Wynajem Żurawi

Wynajem dźwigów i podnośników oraz prace alpinistyczne

Dźwigi i żurawie
ul. Dworcowa 2, 70-206 Szczecin zachodniopomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
501 842 396
Dźwigi Szastaj.pl Podnośniki do 46m Usługi Dźwigowe Wynajem Żurawi

Informacje

Opis działalności
Szastaj.pl to firma z siedzibą w Szczecinie. Została założona w 2003 roku, a jej właścicielem jest Grzegorz Szastaj. Jego przedsiębiorstwo specjalizuje się w pracach wysokościowych, które prowadzi przy pomocy dźwigów i podnośników koszowych. Jest w stanie realizować nawet najtrudniejsze zlecenia niemal 50 metrów nad ziemią.
Produkty i usługi
Szastaj.pl prowadzi prace wysokościowe szybko, dokładnie i bezpiecznie. Korzysta z wielu w pełni sprawnych żurawi samojezdnych i podnośników koszowych. Na park maszynowy przedsiębiorstwa składa się dźwigi na podwoziu ciężarowym oraz podnośniki na ciężarówkach i samochodach dostawczych. Niektóre z nich mają napęd na cztery koła i są w stanie wjechać praktycznie wszędzie. Najmniejsze z podnośników mieszczą się natomiast w bramach, dlatego można za ich pomocą pracować pomiędzy budynkami. Maksymalne parametry dźwigów to udźwig do 50 ton, natomiast wysokość pracy podnośników to 46 metrów.

Oferta przygotowana przez Szastaj.pl obejmuje też prace alpinistyczne, polecane wszędzie tam, gdzie potrzebna jest precyzja albo tam, gdzie nie można wjechać dźwigiem lub podnośnikiem.

Prace prowadzone na dużych wysokościach, jakimi zajmuje się przedsiębiorstwo to:
-wycinka drzew,
-przycinanie drzew,
-spawanie,
-cięcie gazowe,
-montaż termoizolacji,
-zabezpieczanie antykorozyjne konstrukcji,
-malowanie elewacji i dachów,
-mycie okien i elewacji,
-mycie ciśnieniowe,
-mycie i czyszczenie silosów.

Ponadto pracownicy Szastaj.pl montują reklamy, prowadzą prace kominowe i instalują lub konserwują anteny, a także maszty. Podejmują się też montażu siatek, kolców przeciwko ptakom i prac dekarskich. Dodatkowo remontują wieże kościelne, czyszczą rynny, montują piorunochrony i montują ozdoby świąteczne. Są też w stanie o każdej porze dnia i nocy odśnieżać dachy, ściągać zwierzęta z drzew i wykonywać ekspertyzy, w tym w trudno dostępnych miejscach.

Poza tymi usługami firma służy też transportem samochodów na lawecie, przewozi materiały budowlane wywrotką i wykonuje prace ogrodnicze, np. koszenie trawy. Myje również tarasy, posadzki i bruk.

Wymienione usługi to nie wszystko, czym zajmuje się firma Szastaj. Po więcej informacji dotyczących oferty oraz w celu poznania parku maszynowego firmy można wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
D
Darek
Szybko, sprawnie, konkurencyjna cena wykonanej usługi. Polecam
T
Tomek
Polecam - usługa wykonana bardzo sprawnie.
E
Edek
Fachowa obsługa na wysokim poziomie.

Słowa kluczowe