Dźwigi Szastaj.pl Podnośniki do 46m Usługi Dźwigowe Wynajem Żurawi

Bezpieczne i dokładne prace wysokościowe

Wynajem dźwigów i żurawi
ul. Dworcowa 2, 70-206 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dźwigi Szastaj.pl Podnośniki do 46m Usługi Dźwigowe Wynajem Żurawi

Informacje

Opis działalności
Firma Szastaj.pl ze Szczecina powstała w 2003 roku. Od tego czasu zajmuje się wynajmem dźwigów i żurawi. Prowadzi z ich użyciem prace wysokościowe nawet kilkadziesiąt metrów nad ziemią. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Grzegorz Szastaj wykonuje usługi na rzecz osób fizycznych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, podmiotów gospodarczych oraz kościołów i instytucji.
Produkty i usługi
Dźwigi i podnośniki używane przez firmę Szastaj.pl to sprzęt w pełni sprawny, o dużych możliwościach. Obsługiwane przez doświadczonych operatorów mogą podnieść nawet 50-tonowe ładunki oraz umożliwiają pracę na maksymalnie 46 metrach nad ziemią. Firma posiada żurawie samojezdne na podwoziach ciężarowych oraz montowane na ciężarówkach i samochodach dostawczych podnośniki. Niektóre z nich mogą jeździć po trudnym terenie, ponieważ mają napęd 4 × 4.

Wynajem dźwigów i podnośników do prac wysokościowych to opłacalne posunięcie. Ceny usług są atrakcyjne, a dodatkowo klienci zyskują pewność, że prace zostaną zrealizowane terminowo i dokładnie. Oferta przygotowana przez firmę obejmuje przede wszystkim prace budowlane i remontowe na wysokościach. Można do nich zaliczyć malowanie, konserwację anten i masztów oraz instalowanie konstrukcji reklamowych. Firma podejmuje się też montażu kolców przeciwko ptakom, siatek zabezpieczających przed upadkiem odpadających tynków i cegieł oraz instalacji odgromowych. Szastaj.pl remontuje również wieże kościelne, czyści rynny i myje okna oraz elewacje. Zimą alpiniści albo pracownicy korzystający z podnośników zajmują się też odśnieżaniem. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje również:
-ściąganie zwierząt z drzew,
-przycinanie drzew,
-montaż ozdób świątecznych,
-montaż kominów wentylacyjnych,
-demontaż kominów,
-mycie silosów,
-montaż podbitek.

Dodatkowo firma zajmuje się holowaniem pojazdów, usługami transportowymi i pracami ogrodniczymi.

Szastaj.pl ma rozbudowaną ofertę usług wysokościowych, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wejście na stronę internetową. Pytania dotyczące wykonywanych prac można zadawać telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń