Kolora Dezyderiusz Dawid

Pokolorujemy wasze życie! Zapraszamy!

Renowacje i remonty
ul. Dzikich Plaż 18, 71-784 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Kolora Dezyderiusz Dawid

Informacje

Opis działalności
Usługi remontowo-wykończeniowe. Firma Kolora to zespół profesjonalistów pozwalający w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania z zakresu wykończenia oraz renowacji wnętrz.
Produkty i usługi
Firma Kolora ze Szczecina to zespół fachowców, którzy swoje doświadczenie zdobywali na rynkach usług wnętrzarskich w Europie, w warunkach dużej konkurencji i wysokich wymagań klientów.

Remont czy odświeżanie pomieszczeń mieszkalnych wymaga odpowiedniej wiedzy. Wielu z nas potrafi sobie poradzić samodzielnie z niektórymi pracami, lecz przeważnie na przeszkodzie stoi brak czasu. Firma Kolora powstała po to, by wyręczyć Cię gdy z remontem mieszkania nie można czekać. Wykonamy profesjonalnie wszystkie prace wnętrzarskie przy użyciu najnowocześniejszych technologii i materiałów. Dzięki naszej innowacyjności będziesz zachwycony końcowymi efektami naszego działania.

Mikrocement sprawdza się w przypadku łazienek, gdyż jest to materiał całkowicie wodoodporny. Występuje w nieograniczonej palecie kolorów a jego pielęgnacja jest prosta i nie wymaga specjalnych zabiegów.

Odświeżanie drewnianych powierzchni powinno być wsparte odpowiednią wiedzą – źle wykonana renowacja może sprawić, że drewno traci cały swój urok. Kolora zrobi to profesjonalnie, ponieważ posiada w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie oraz najlepszy sprzęt. Dzięki naszym zabiegom drewno zachowa swoje właściwości na dłużej i zwiększy się jego odporność na czynniki zewnętrzne.

Warunkiem perfekcyjnie wyglądającego wnętrza jest stan ścian, a przede wszystkim ich równa powierzchnia. Szpachlowanie ręczne i mechaniczne jest jedną z naszych specjalności. Doskonała gładź decyduje o jakości innych zabiegów związanych z estetyką pionowych powierzchni i sufitów.

Malowanie i tapetowanie opanowaliśmy do perfekcji. Materiały używane przez firmę Kolora wykazują się niezwykłą trwałością.

Jeśli chcesz, by Twoje mieszkanie odzyskało swój dawny blasklub zamierzasz zmienić jego wygląd, skontaktuj się z firmą Kolora. Doradzimy, zaplanujemy, przedstawimy kosztorys, a następnie w szybkim tempie i z należytą starannością przeprowadzimy remont tak, by w jak najmniejszym stopniu zakłócać domowy spokój i porządek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Szczecin, goleniowski, gryfiński, łobeski, policki, pyrzycki, stargardzki, szczecinecki

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
Elżbieta
Firma solidna, prace wykonano w terminie.