Krainabarw.pl Mirosław Jankowski

Tapety i fototapety do sypialni, salonów, kuchni i łazienek

Tapety
ul. gen. Sikorskiego 12, 70-313 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Krainabarw.pl Mirosław Jankowski
ul. gen. Sikorskiego 12, 70-313 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Krainabarw.pl Mirosław Jankowski

Informacje

Opis działalności firmy Krainabarw.pl Mirosław Jankowski w Szczecin
Krainabarw.pl to firma ze Szczecina. Jej początki sięgają 1992 roku, a właścicielem przedsiębiorstwa jest Mirosław Jankowski. Firma prowadzi sklep internetowy i stacjonarny z dekoracjami ściennymi do mieszkań i domów, a także biur i lokali usługowych.
Produkty i usługi
Krainabarw.pl oferuje najlepsze dekoracje ścienne w bardzo konkurencyjnych cenach. Dysponuje produktami renomowanych firm, np. Consalnet. Dekoracje sprzedawane w sklepie stacjonarnym i internetowym przeznaczone są m.in. do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Z tego powodu dominują na nich motywy motoryzacyjne, zwierzęta, superbohaterowie i inne postacie z bajek. Dekoracje dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i wykonane są z różnych materiałów, najczęściej papieru, winylu, akrylu oraz włókien szklanych. Najlepszym przykładem takich dekoracji są tapety i fototapety. Oferta obejmuje m.in.:
-fototapety mapy,
-fototapety 3D,
-fototapety ze zwierzętami,
-fototapety motoryzacyjne,
-fototapety z kwiatami,
-fototapety marynistyczne,
-fototapety czarno-białe,
-fototapety sportowe,
-fototapety z superbohaterami.

Inne motywy na fototapetach, ale też obrazach i naklejkach to np. księżniczki, Star Wars i Kraina Lodu. Naklejki nadają się do dekorowania ścian, mebli, drzwi i innych powierzchni. Krainabarw.pl sprzedaje ponadto rozwiązania dla dorosłych, którzy mogą wybrać tapety, fototapety i inne dekoracje z motywami marynistycznymi, pejzażami, surrealistycznymi kształtami, figurami geometrycznymi i wieloma innymi zdobieniami. Szeroka oferta sprawia, że dekoracje nadają się nie tylko do sypialni, ale też salonów, kuchni, łazienek i innych pomieszczeń.

W sklepie poza wymienionymi wcześniej produktami można też zakupić sztukaterię, np. listwy przypodłogowe i gzymsowe oraz rozety i obramowania do otworów okiennych i drzwiowych. W sprzedaży znajdują się również kleje do montażu dekoracji i noże do cięcia tapet.

Więcej informacji o sklepie Krainabarw i możliwość kupienia poszczególnych artykułów znajdą Państwo na stronie internetowej. Pytania związane z ofertą najlepiej kierować telefonicznie lub e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Krainabarw.pl Mirosław Jankowski z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe