Artur Miśkiewicz Zakład usług kominiarskich

Usługi kominiarskie

Kominiarze
ul. Generała Ludomiła Rayskiego 18, 70-426 Szczecin zachodniopomorskie
(9 opinii) napisz opinię
Artur Miśkiewicz Zakład usług kominiarskich
ul. Generała Ludomiła Rayskiego 18, 70-426 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8511948514
Telefon

Informacje

Opis działalności firmy Artur Miśkiewicz Zakład usług kominiarskich w Szczecin
Zakład usług kominiarskich Artura Miśkiewicza znajduje się w Szczecinie. Działalność prowadzimy od 1993 roku.
Produkty i usługi
Świadczymy całą gamę usług kominiarskich. Posiadamy rozległą wiedzę i specjalistyczny sprzęt, co pozwala nam na precyzyjne oraz solidne wykonywanie prac. Ponadto nasze zaplecze techniczne sprawia, że możemy obsługiwać nawet duże obiekty.

Nasza oferta to między innymi:
- sprawdzanie wentylacji,
- konserwacja wentylacji,
- pomiary ciągów kominowych,
- analiza spalin,
- remonty kominów ponad dachem,
- montaż nasad wiatrochronnych,
- udrożnianie przewodów kominowych,
- czyszczenie kominów.

Ponadto zajmujemy się zabezpieczaniem przewodów kominowych przed ptakami. Przyjmujemy zlecenia na sprawdzenie wnętrza przewodów kominowych kamerą TV. W razie potrzeby uszczelniamy przewody kominowe metodą ALUFOL. Zapewniamy stałą konserwację i kompleksową obsługę kotłowni na paliwa gazowe, płynne oraz stałe. W skład naszej oferty wchodzą też roboty ogólnobudowlane, które związane są z kompleksowymi naprawami przewodów kominowych. W tym zakresie oferujemy uszczelnianie, przemurowanie i uporządkowanie podłączeń. Dodatkowo zajmujemy się uporządkowywaniem podłączeń wentylacyjnych, spalinowych i dymowych. Uzupełnienie oferty to sprawdzanie przewodów kominowych na drożność i ciąg wraz ze szkicem przewodów ponad dachem i potwierdzeniem lokatorskim z przeprowadzonej kontroli.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i skorzystania z oferty zakładu usług kominiarskich Artura Miśkiewicza.
Zasięg działania
Firma Artur Miśkiewicz Zakład usług kominiarskich z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Aktualności

usługi kominiarskie

12.03.2024

W ramach naszych usług kominiarskich wykonujemy kontrole przewodów dymowych, spalinowych i wentylacyjnych pod kątem ciągu i drożności. Dodatkowo jesteśmy w stanie określić wszelkie uszkodzenia i podjąć niezbędne kroki w celu przywrócenia komina do stanu niezagrażającego bezpieczeństwu.Zapraszamy do kontaktu.

usługi kominiarskie

24.01.2024

Oferujemy usługi usuwania sadzy i innych osadów z wnętrza komina. Jest to konieczne, aby mógł on prawidłowo i bezpiecznie pracować. Jest to jednak zabieg, który powinien być wykonywany tylko przez profesjonalnego kominiarza. W naszej firmie zapewniamy kompleksowe usługi kominiarskie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu!

usługi kominiarskie

20.11.2023

Najczęstszą przyczyną zatkania komina jest nagromadzenie się kreozotu, czyli substancji powstającej w wyniku spalania drewna. Jeśli zauważyłeś spadek wydajności swojego kominka, warto rozważyć udrożnienie przewodu kominowego. Nasza firma chętnie pomoże Ci w tym zakresie. Zachęcamy do kontaktu.

usługi kominiarskie

07.09.2023

Usługi kominiarskie to przede wszytskim czyszczenie przewodu kominowego i komory dymowej komina. Wykonuje się to w celu usunięcia wszelkich osadów, które mogły się nagromadzić z czasem. Ponadto czynność ta pomaga zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom, takim jak pożar komina lub wyciek tlenku węgla. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapraszamy do kontaktu!

usługi kominiarskie

31.07.2023

Czy wiesz, że regularne czyszczenie komina jest kluczem do zapobiegania pożarom? Jeśli regularnie korzystasz z komina, dobrze jest przeprowadzać jego przegląd raz w roku, co zapobiegnie gromadzeniu się sadzy i innych zanieczyszczeń, które mogłyby zablokować przewód kominowy. Zaniedbany komin może spowodować przedostanie się tlenku węgla do domu, co stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia. Skontaktuj się z nami już dziś i umów dogodny termin.

usługi kominiarskie

09.05.2023

Nasze usługi kominiarskie obejmują sprawdzenie przewodów dymowych, spalinowych i wentylacyjnych pod kątem ciągu i drożności, a także wykonanie szkicu przewodów ponad dachem i lokatorskie potwierdzenie przeprowadzonej kontroli. Wszystko to odbywa się zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego, Kodeksu Budowlanego i Ustawy Kominowej.Zapraszamy.

usługi kominiarskie

24.03.2023

Czyszczenie kominów to ważny element bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Warto powierzyć to zadanie specjalistom, którzy doskonale znają specyfikę kominiarstwa i systemów kominowych. Nasza firma oferuje usługi kominiarskie, a także sprawdzanie przewodów dymowych, spalinowych i wentylacyjnych pod kątem ciągu i drożności wraz ze szkicem przewodów ponad dachem i lokatorskim potwierdzeniem przeprowadzonej kontroli. Zapraszamy do kontaktu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
J
Jarosław
Na kominiarstwie znają się doskonale. Prace wykonują z dbałością o najmniejsze detale.
A
Artur
Profesjonalne usługi kominiarskie. Wszystkie prace szybko, sprawnie przeprowadzone. Polecam ten zakład.
W
Weronika
Polecam za profesjonalizm
J
Jan
Polacam!!! fachowa robota.
B
Beata
Polecam i będę! Dziękuję za montaż w mieszkaniu babci i za to, że nie oszukaliscie i nie naciagneliscie babci jak to próbowali inni kominiarze. Dzięki i pozdrawiam
C
Z
S
Czesław ze Szczecina
Super fachowcy, warto polecać, naprawiają rzeczy niemożliwe do wykonania.
K
Katarzyna
Dziękuję za szybką pomoc i wskazówki w trakcie budowy.
W
Z
S
Waldemar ze Szczecina
Jestem zadowolony z ich usług, solidna firma.
T
Tadeusz
Są drodzy, ale warto, na prawdę warto. Poprawiali u mnie źle wykonaną pracę przez innych pseudo fachowców i są na wysokim poziomie.