Inducto Sp. z o.o. Sp.k.

Produkcja transformatorów i dławików różnych odmian

Hurtownie artykułów elektrotechnicznych
ul. Gryfińska 103A, 70-772 Szczecin zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Inducto Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Gryfińska 103A, 70-772 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8522616336
Strona www
Telefon
Inducto Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności firmy Inducto Sp. z o.o. Sp.k. w Szczecin
Siedziba Inducto znajduje się w Szczecinie. Działalność prowadzimy od dwóch dekad. Od początku skupiamy się na produkcji urządzeń elektrotechnicznych. Wyroby zakładu znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Oferujemy standardowe rozwiązania oraz produkcję personalizowaną.
Produkty i usługi
Od lat zajmujemy się jako Inducto projektowaniem urządzeń elektrotechnicznych i ich produkcją. Dbamy o zachowanie odpowiednich parametrów technicznych zgodnych z oczekiwaniami klientów. Ponadto zapewniamy wytrzymałość urządzeń, które powstają z polskich materiałów i są starannie izolowane. Dzięki temu produkty chronią przed przypadkowym porażeniem. W zakładzie kładziemy też nacisk na estetykę wyrobów, dlatego umożliwiamy wybranie kolorów, którymi wykańczamy urządzenia elektryczne.

Wytwarzamy urządzenia przeznaczone do użycia w szpitalach, studiach nagraniowych, laboratoriach oraz zakładach przemysłowych. Przykładem produkowanych przez nas urządzeń są dławiki. Oferujemy jako Inducto:
-dławiki kompensacyjne,
-dławiki filtrujące,
-dławiki filtrujące,
-dławiki silnikowe,
-dławiki sieciowe.

Produkujemy też cewki powietrzne, obudowy urządzeń elektrycznych i transformatory. Dostarczamy transformatory 3-fazowe i 1-fazowe. W tym drugim przypadku są to transformatory separacyjne i bezpieczeństwa. Ponadto wytwarzamy transformatory medyczne w odmianach jednofazowej i trójfazowej.

Kontakt z Inducto najłatwiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty!
Zasięg działania
Firma Inducto Sp. z o.o. Sp.k. z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
A
Ant
Terminowi, konkurencyjni cenowo, sumienni i pomocni.

Słowa kluczowe