Alusun Ogrody zimowe, zadaszenia tarasów

Montaż zadaszeń tarasowych oraz balkonowych, a także ogrodów zimowych.

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Hangarowa 13, 70-767 Szczecin zachodniopomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Alusun Ogrody zimowe, zadaszenia tarasów

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Alesun znajduje się w Szczecinie. Specjalizujemy się w montażu zadaszeń. Działalność przedsiębiorstwa jest Mariusz Antczak.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Alusun jest montaż ogrodów zimowych całorocznych. W naszej ofercie można znaleźć projektowanie, a także fachowe doradztwie w wyborze materiałów. Dysponujemy systemami przesuwnymi. Zajmujemy się także aranżacją ogrodów zimowych. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy montaż systemów osłonowych.

Ponadto oferujemy:
- szklane balustrady,
- bezramowe systemy przesuwne,
- daszki tarasowe.

Nasza oferta obejmuje również zabudowę tarasów. Jesteśmy w stanie wykonać zadaszenia tarasów i balkonów. Szczególnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się szklane ściany działowe. Uzupełnienie naszej oferty stanowi montaż oświetlenia.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Alusun.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, zachodniopomorskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Marcin
Cieszę się, że ich znalazłem, zrobili dla mnie pergolę. Nie mam zastrzeżeń, co do ich usług.
T
Tnalix
Zdecydowałem się na zrobienie ogrodu całorocznego w mojej restauracji. Zlecenie wykonała firma Alusun. Pracownicy spełnili moje oczekiwania.
M
Marlena
Ekipa podjęła się wykonania zadaszenia na moim tarasie. Zrobili to naprawdę szybko, jestem zachwycona usługami tej firmy.
K
R
Krzysztof R.
Bardzo profesjonalny SHOWROOM. Obsługa miła i kompetentna. Jakość produktów i usługi - wysoka Cena przystępna POLECAM