Alusun Ogrody zimowe, zadaszenia tarasów

Montaż zadaszeń tarasowych oraz balkonowych, a także ogrodów zimowych.

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Hangarowa 13, 70-767 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(91) 461 44 34
Adres korespondencyjny
ul. Hangarowa 13, 70-767 Szczecin zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Alesun znajduje się w Szczecinie. Specjalizujemy się w montażu zadaszeń. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2010 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Mariusz Antczak.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Alusun jest montaż ogrodów zimowych całorocznych. W naszej ofercie można znaleźć projektowanie, a także fachowe doradztwie w wyborze materiałów. Dysponujemy systemami przesuwnymi. Zajmujemy się także aranżacją ogrodów zimowych. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy montaż systemów osłonowych.

Ponadto oferujemy:
- szklane balustrady,
- bezramowe systemy przesuwne,
- daszki tarasowe.

Nasza oferta obejmuje również zabudowę tarasów. Jesteśmy w stanie wykonać zadaszenia tarasów i balkonów. Szczególnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się szklane ściany działowe. Uzupełnienie naszej oferty stanowi montaż oświetlenia.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Alusun.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń