Puzzle Pracownia Projektowa Anna Dąbrowska

Projektowanie domów i wnętrz - już od 2011 roku

Biura projektowe
ul. hetm. Żółkiewskiego 3/21, 70-345 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(8 opinii) napisz opinię
Puzzle Pracownia Projektowa Anna Dąbrowska
ul. hetm. Żółkiewskiego 3/21, 70-345 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
5971505633
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
91 8510289
Puzzle Pracownia Projektowa Anna Dąbrowska

Informacje

Opis działalności firmy Puzzle Pracownia Projektowa Anna Dąbrowska w Szczecin
W Pracowni Projektowej Puzzle zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkalnych, wnętrz i nie tylko już od 2011 roku. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie, a założycielką jest Anna Dąbrowska. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Pracowni Projektowej Puzzle działamy prężnie już od dekady. Realizujemy pełnobranżowe projekty budowlane i wykonawcze. Nasze prace rozpoczynamy zawsze od rozpoznania potrzeb Klienta, oceny możliwości oraz wariantowych koncepcji z wizualizacjami. W naszej ofercie proponujemy obsługę w zakresie formalno-prawnym, która pomoże uzyskać pozwolenia na budowę. Dodatkowo wykonujemy kosztorysy i nadzory autorskie.

Nasza oferta przeznaczona jest głównie dla obiektów takich jak:

- domy letniskowe,
- domy jednorodzinne,
- pensjonaty i inne budynki użyteczności publicznej,
- budynki komercyjne usługowo-handlowe.

Zajmujemy się adaptacją gotowych projektów wraz ze zmianami oraz świadectwami energetycznymi.

Wykonujemy również ocenę budynków już istniejących. Określamy ich przydatność do nowych celów oraz zakres prac obejmujących wariantowe koncepcje czy inwentaryzacja.

Naszym Klientom proponujemy obsługę w zakresie formalno-prawnym do uzyskania pozwolenia na budowę, wykonanie kosztorysów i nadzory autorskie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Firma Puzzle Pracownia Projektowa Anna Dąbrowska z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
K
Klaudyna
Wysoka jakość. Klasa.
I
Igor
Szczerze mówiąc, podchodziłem do nich nieco sceptycznie, bo nie znałem wcześniej tej firmy. Jednak szybko się okazało, że moje obawy były bezpodstawne :)
O
Ola
Zdecydowanie polecam to biuro. Cechuje ich niesamowita precyzja i dokładność w tym, co robią. Wdrożyli każdą zmianę, którą zaproponowałam. Mam cudowny dom!
A
Aleksander
Polecam każdemu, kto chce mieć dom swoich marzeń. Pełen profesjonalizm i dokładność w szczegółach!
M
Małgorzata
Firma wykonała kapitalną robotę. Od przedstawienia mojego pomysłu, poprzez szkice i kosztorysy, po sam efekt końcowy. Jestem zachwycona!
J
Jacek
Polecam to biuro projektowe! Powierzyłem im wykonanie mojego projektu hotelu. Wykonali go dokładnie tak jak sobie wymarzyłem. Super!:)
I
Irek
Pracownia projektowa Puzzle wykonuje naprawdę profesjonalne projekty. Zwracają uwagę na wskazówki Klientów i wdrażają je w projekt.
E
Ela
Wraz z mężem kupiłam działkę, a projekt domu powierzyłam tej firmie. Swoje zadanie wykonali znakomicie, projekt spełnić moje największe oczekiwania.