Emform Marcin Białoskórski

Projektowanie, nadzorowanie budowy i kierowanie pracami budowlanymi

Biura projektowe
ul. Kostki-Napierskiego 80/9, 70-783 Szczecin zachodniopomorskie
(9 opinii) napisz opinię
Emform Marcin Białoskórski
ul. Kostki-Napierskiego 80/9, 70-783 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Emform Marcin Białoskórski

Informacje

Opis działalności firmy Emform Marcin Białoskórski w Szczecin
Siedziba firmy Emform znajduje się w Szczecinie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w usługach inżynierskich związanych z budownictwem. Można do nich zaliczyć zarówno projektowanie nowych obiektów, jak i nadzorowanie prac budowlanych. Początki działalności firmy sięgają roku 2014.
Produkty i usługi
Impulsem do założenia firmy Emform było zapewnienie każdemu klientowi kompleksowej pomocy w realizacji własnych inwestycji. Z tego powodu przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do zleceń, w tym dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Pomoc obejmuje czas od pomysłu na inwestycję, aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Oferta przygotowana przez Emform składa się z takich usług jak:
-kierowanie budową,
-nadzór inwestorski,
-projektowanie,
-adaptacje projektów,
-projekty rozbiórek,
-plany rozbiórek,
-zastępstwo inwestycyjne,
-pozyskiwanie wykonawców prac.

Ponadto firma zajmuje się usługami geodezyjnymi, kontaktami z organami nadzoru inwestorskiego i wykonywaniem świadectw charakterystyki energetycznej. Możliwe jest też w ramach kompleksowej oferty wykonywanie kontroli technicznych, w tym corocznych i 5-letnich oraz sporządzanie opinii technicznych.

Klienci mogą również skorzystać z doradztwa budowlanego, wykonania odbiorów technicznych mieszkań i domów oraz przygotowania kosztorysów.Inwestycje, jakie obsługuje firma to budowa domów, biurowców, obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych, w tym silosów i magazynów.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności prowadzonej przez Emform. Po więcej najlepiej zadzwonić, napisać maila albo wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Firma Emform Marcin Białoskórski z Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białogardzki, choszczeński, drawski, goleniowski, gorzowski, gryficki, gryfiński, kamieński, kołobrzeski, Koszalin, koszaliński, łobeski, międzyrzecki, myśliborski, policki, pyrzycki, sławieński, słubicki, stargardzki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński, Szczecin, szczecinecki, świdwiński, Świnoujście, wałecki

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
F
Filip
Szybko, dokładnie i w dobrej cenie. Wszystkie sprawy formalne oraz projekt w 100% są zgodne z moją wizją.
P
Paweł
Mogą zaprojektować budynek i kierować jego budową albo nadzorować ją jako nadzór inwestorski. Ja zdecydowałem, że będą odpowiadali za nadzór.
M
Michał
Nie tylko projektują dla przemysłu, ale też kierują pracami budowlanymi. Wychodzi im to świetnie.
E
Emil
Przygotowują projekty różnych obiektów, w tym przemysłowych. Dla mojej firmy Emform zaprojektował silosy i magazyn.
J
Janusz
Terminowo wywiązali się z przygotowania projektu budowlanego. Dzięki temu mogą rozpocząć budowę.
B
Bogusss
Projekt przygotowany na czas i nie trzeba w nim nic zmieniać. Jestem pod wrażeniem.
M
Migluk
Jestem zadowolony ze współpracy z Emfortm. Firma zna się na obsłudze procesu inwestycyjnego.
L
lenny
Kompleksowa oferta inżynierska! Zdecydowanie warto skorzystać z pomocy Emform. Firma przygotowuje projekty budowlane, a później nadzoruje ich realizację. Dzięki temu jako inwestor mam pewność, że wszystko przebiega dokładnie tak, jak powinno.
K
kris1967
Z czystym sumieniem polecam usługi świadczone przez firmę Emform. To prawdziwi profesjonaliści, którzy obsługują cały proces inwestycyjny. Można na nich liczyć zarówno w zakresie uzyskiwania decyzji na budowę, jak i w zakresie projektowania. No i zajmują się kierowaniem pracami budowlanymi lub nadzorem inwestorskim.

Słowa kluczowe