Andrzej Ruciński Szkło Serwis Szklarz - Pogotowie Szklarskie 24h

Produkcja i montaż ścianek oraz kabin prysznicowych

Wyposażenie łazienek
ul. Kwiatowa 23, 71-045 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Andrzej Ruciński Szkło Serwis Szklarz - Pogotowie Szklarskie 24h

Informacje

Opis działalności
Szkło Serwis to zakład prowadzony przez doświadczonego szklarza Andrzeja Rucińskiego. Firma zajmuje się szkleniem okien oraz wykonywaniem zabudów i elementów dekoracyjnych ze szkła. Są to między innymi elementy przeznaczone do montażu w nowych i remontowanych łazienkach. Pięknie wyglądają w domach i mieszkaniach.
Produkty i usługi
Szkło Serwis to firma, która przez całą dobę świadczy usługi dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. W dzień i w nocy szklarze mogą wstawiać szyby do domów i mieszkań oraz szklić witryny sklepów, lokali usługowych i lokali gastronomicznych. Zapewniają szybkie działanie, precyzję i konkurencyjne ceny. Dokładne pomiary i darmowa wycena dotyczą też innych usług szklarskich wykonywanych przez Szkło Serwis. Firma zajmuje się cięciem, wierceniem i klejeniem różnych odmian szkła, w tym szkła hartowanego, zespolonego i kolorowego. Produkowane są z nich np. ścianki i kabiny prysznicowe oraz panele dekoracyjne z nadrukami. Oferta Szkło Serwis obejmuje także:
-daszki szklane,
-drzwi szklane,
-balustrady szklane,
-poręcze szklane.

Dodatkowo możliwe jest produkowanie luster o rozmaitych kształtach i oprawianie w szkło obrazów, rysunków i zdjęć.

Więcej informacji dotyczących firmowej oferty można znaleźć na stronie internetowej. W sprawie oferty Szkło Serwis warto także napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe