Andrzej Ruciński Szkło Serwis Szklarz - Pogotowie Szklarskie 24h

Produkcja i montaż szklanych wyrobów wykończeniowych i dekoracyjnych

Wyposażenie łazienek
ul. Kwiatowa 23, 71-045 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Andrzej Ruciński Szkło Serwis Szklarz - Pogotowie Szklarskie 24h
ul. Kwiatowa 23, 71-045 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Andrzej Ruciński Szkło Serwis Szklarz - Pogotowie Szklarskie 24h

Informacje

Opis działalności firmy Andrzej Ruciński Szkło Serwis Szklarz - Pogotowie Szklarskie 24h w Szczecin
Szkło Serwis 24h to profesjonalny zakład szklarski zajmujący się szkleniem okien oraz produkcją szklanych elementów dekoracyjnych i wykończeniowych. Są one przeznaczone do montażu w łazienkach, kuchniach, obiektach biurowych, czy mieszkaniach. Zakład prowadzi Andrzej Ruciński/
Produkty i usługi
Od ponad 30 lat zakład działa w usługach szklarskich. Nieustannie rozwija swoją działalność i proponuje klientom nowoczesnego rozwiązanie ze szkła, które idealnie nadają się jako elementy wykończeniowe i dekoracyjne.

Ponadto przez 24 h na dobę firma prowadzi serwis szkła, który obejmuje między innymi szklenie okien, witryn sklepowych, przeszkleń w gastronomii, czy handlu. Obsługa serwisowa jest szybka, skuteczne i w konkurencyjnej cenie.

Zakład prowadzi również produkcję szklanych elementów. Nie tylko projektuje i wykonuje je dla swoich klientów, ale także montuje je u nich. Mogą oni liczyć na darmową wycenę oraz pomiary. W ofercie zakładu znajdują się między innymi kompletne zabudowy wnętrz lokali biurowych, nowoczesne kabiny prysznicowe, czy ścianki prysznicowe. Na zlecenie zakład wykonać może też ściany działowe i przeszklenia do budynków. Do ich produkcji stosuje szkło hartowane, barwione, lacobele oraz innne gatunki szkła wskazane przez klientów. Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu i odpowiednio przeszkolonej kadrze może to szkło precyzyjnie obrabiać - ciąż, szlifować, kleić, nawiercać itp.

Oprócz wcześniej wspomnianych w zakładzie Szkło Serwis 24h wykonywa są także:
- daszki szklane,
- drzwi szklane,
- balustrady szklane,
- poręcze szklane.

Uzupełnienie oferty stanowi produkcja luster o różnych wymiarach i fantazyjnych kształtach, opraw do obrazów, tablic informacyjnych oraz paneli szklanych z nadrukami. Te ostatnie będą doskonale wyglądać w kuchni i łazience, a do tego ułatwiają otrzymanie czystości.

Szczegóły oferty dostępne są również na stronie internetowej firmy.

W przypadku awarii szklarskich można kontaktować się z zakładem telefonicznie przez 24 godziny na dobę.
Zasięg działania
Firma Andrzej Ruciński Szkło Serwis Szklarz - Pogotowie Szklarskie 24h z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe