BIOTECH Dr Marcin Romanowski

Biotechnologia w służbie rolnictwa

Środki ochrony roślin
ul. Maciejowicka 15/9, 70-786 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
BIOTECH Dr Marcin Romanowski

Informacje

Opis działalności
Firma Biotech została założona w 2010 roku. Jej właścicielem jest Marcin Romanowski. Siedziba znajduje się w Szczecinie. Firma działająca w branży biotechnologicznej.
Produkty i usługi
Biotech działa w branży biotechnologicznej, skupiając się na wytwarzaniu ekologicznych produktów rolniczych. Dzięki nowoczesnej technologii, z której na co dzień korzystają, zyskali zaufanie wielu klientów indywidualnych i biznesowych.

Do produktów oferowanych przez Biotech możemy zaliczyć między innymi:
- nawozy dolistne,
- nawozy organiczne,
- materiał siewny,
- probiotyki i preparaty ziołowe dla zwierząt,
- aktywator glebowy.

Każdy z produktów charakteryzuje się wysoką jakością i stuprocentową skutecznością w działaniu. Ponadto w ofercie firmy Biootech znaleźć można preparaty mikrobiologiczne, które ułatwiają przyswajanie się właściwych pierwiastków do gleby, takie jak Biotechmegaazot, Biotech megafosfor czy Biotech Nano. Dzięki nim rośliny staną się bardziej odporne na choroby, urodzajność gleby znacznie wzrośnie, a naturalne nawozy azotowe będą dawkowane ekonomicznie i skutecznie.

W razie pytań lub wątpliwości, firma gotowa jest udzielić wszelkich rad, ponieważ uzupełnieniem oferty jest doradztwo z dziedziny biotechnologii. Dysponując bardzo szeroką wiedzą ze swojej branży oraz prawie dziesięcioletnim doświadczeniem, firma pomoże wybrać odpowiedni produkt i dokładnie opisze jego działanie.

Zapraszamy do podjęcia owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń