Centrum Szkolenia Efekt Zofia Taczalska

Kursy i szkolenia
ul. Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin zachodniopomorskie
(17 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)

Informacje

Centrum Szkolenia Efekt Zofia Taczalska działa w branży Kursy i szkolenia. Siedziba firmy znajduje się w województwie zachodniopomorskim w miejscowości Szczecin.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 885 808...
Jeśli chcesz nawiązać z Centrum Szkolenia Efekt Zofia Taczalska kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 70-526 Szczecin ul. Mazowiecka 13,.
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Centrum Szkolenia Efekt Zofia Taczalska, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(17 opinii) napisz opinię
Z
zadowolony
Polecam
R
RAFI
Polecam mimo ciągłych dojazdów do Szczecina. Ale z pewnego źródła wiem, że już firma zaczęła szkolić w BARLINKU. Tam Was też znajdę.
Z
P
P
Z pozdrawieniami Patryk.
Ciężko było, ale się udało. Mimo pracy na sprzęcie nie miałem uprawnień, bo po co. Ale zostałem podwykonawcą na dużej budowie i niestety inspektor BHP zażądał książeczki ze zdobytymi uprawnieniami. I klapa. Uratowała mnie firma EFEKT, która akurat zaczęła szkolenia w Świdwinie. Było super chociaż długo. Fajna grupa, atmosfera, wykładowcy i gościu od praktyki. Ogólnie bardzo Polecam. I teraz inspektor już nie ma podstaw, aby się mnie czepiać. Jestem operatorem z legalnymi papierami. Jeszcze wrócę na piły.
S
SEBA
Myślałem, że to ściema z tymi dobrymi opiniami, ale okazały się prawdziwe. Wszystko się zgadza z tym co inni piszą. Dzięki za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Mam uprawnienia i jadę do Szwecji. Praca już czeka od kilku tygodni.
T
Z
K
Tom z Kamienia Pom.
Szkolenie profesjonalnie przeprowadzone. Wykłady bardzo ciekawie, prowadzone przejrzyście i z pomysłem. Wiedza i doświadczenie wykładowców pozwoliło na przyswojenie materiału w krótkim czasie bez większych problemów. Zajęcia praktyczne prowadzone na nowych maszynach, a nie na rozpadających się wrakach. Egzamin z praktyki zdawaliśmy już po nowych zasadach. To jakim zasobem wiadomości ludzie operowali to naprawdę Godne Podziwu. Każdy z nas odpowiadał przy maszynie z budowy, obsługi i innych zagadnień, które poznaliśmy na kursie. Dlatego wielkie dzięki dla Centrum za takie przygotowanie, że egzamin teoretyczny to już formalność. Kursy i sposób organizacji Godne Polecenia. Wybieram się jeszcze na trzecią specjalność-koparki.
D
O
Dariusz Oleksiuk
Bardzo polecam!!!Świetni wykładowcy wszystko rzeczowo i z małym humorem.Jeśli ktoś nie czuje się dobrze z mechaniki czy z budowy maszyn to nie ma problemu.Zapewniam ze wykłady są prowadzone w taki sposób ze samo wchodzi do głowy. Poza tym profesjonalne podejście p.Zofii do kursantów- rewelacja.Widać ze dbałość o renomę szkoły jest na wysokim poziomie.Dodatkowym plusem dla mnie to świetna i wesoła grupa dzięki której cały kurs przebiegł w mgnieniu oka.Pozdrawiam Centrum Szkolenia Efekt i wszystkich poznanych tam ludzi. Jeśli będę robił kolejne uprawnienia to tylko tam!!
P
PP
Kurs w Świdwinie zakończony w lutym pełnym sukcesem. Jestem pełną gębą operatorem. Dzięki za pomoc w przygotowaniu do egzaminów. Super zajęcia i ludzie. Powodzenia w branży koparkowych
P
K
Przemek K.
Wreszcie udało się zrobić kurs i zdać egzamin na miejscu w Świdwinie. Pierwszy ośrodek, który może to robić w naszym miasteczku. Super, że nigdzie nie trzeba było dojeżdżać i tracić czas. Ogólnie szkolenie było fajne. Wykładowcy - praktycy z doświadczeniem. Nie tylko sucha teoria ale dużo z życia wiadomości. Będę jeszcze korzystał z innych szkoleń, dlatego mogę Polecić.
P
T
Przemek Tracz
Jestem po kursie. Wszystko było ok. Mimo doświadczenia na koparce, fajnie było posłuchać wykładowców. POLECAM.
O
Orkan
super szkolono - polecam
D
Z
G
Darek z Gryfina
Własnie się szkolę u nich i podzielam opinię innych, że faktycznie jest wszystko zorganizowane na wysokim poziomie
A
andrzejbar
jak najbardziej szkolenia są ok.
Z
zerro
polecam
K
Koparkowy
Spokojnie można się u nich szkolić. Fajni wykładowcy i wszystko jest z głową zrobione. Jest ok.
M
M
Marcin Milczyński
Znam firmę. Polecam!!!
Ł
M
Łukasz Mec
Warto skorzystać z tej firmy. Zrobiłem tu cztery kursy i zdałem egzamin państwowy i jestem operatorem!
M
Michał
Profesjonalnie organizowane kursy. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.