TopAc Jarosław Kucharski

Świadczymy usługi montażowo-serwisowe związane z instalacjami wewnętrznymi

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Milczańska 31D, 70-107 Szczecin zachodniopomorskie
(3 opinie) napisz opinię
TopAc Jarosław Kucharski
ul. Milczańska 31D, 70-107 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
9552076359
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
913508274
503940880
TopAc Jarosław Kucharski

Informacje

Opis działalności firmy TopAc Jarosław Kucharski w Szczecin
W Przedsiębiorstwie Topac zajmujemy się świadczeniem usług montażowych i serwisowych związanych z urządzeniami wentylacyjnymi i nie tylko już od 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie, a założycielem jest Jarosław Kucharski. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W przedsiębiorstwie Topac działamy na rynku już od niemal dekady. Oferujemy kompleksowe instalacje wewnętrzne (za wyjątkiem elektrycznych). Dzięki temu w jednym miejscu możesz otrzymać ofertę na instalację pompy ciepła, kotła gazowego, wszystkie wodne instalacje wewnętrzne (ogrzewanie, woda zimna i ciepła, kanalizacja), wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także odkurzacz centralny i klimatyzację.

Wykonujemy kompleksowe kotłownie gazowe, zarówno w nowych jak i remontowanych budynkach jednorodzinnych i mieszkaniach.

Wykonujemy wszystkie rodzaje instalacji grzewczych, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych systemów takich jak ogrzewanie płaszczyznowe (np. podłogowe), ale również wszelkiego rodzaju grzejniki.

Wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, czyli instalacje ciepłej i zimnej wody oraz instalacja kanalizacji do takich punktów jak umywalki, zlewozmywaki, wanny, prysznice, miski ustępowe, bidety, stelaże WC i bidetowe (tzw. geberity), zmywarka, kostkarka w lodówce. Naszą ofertę uzupełnia instalacja uzdatniania wody (np. odżelazianie, zmiękczanie, filtracja).

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Firma TopAc Jarosław Kucharski z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
U
Ula
Podłączali u mnie w budynku instalację wodną, wszystko działa bez zarzutu, polecam. Świetni specjaliści.
D
Dadido
Montowali u nas system klimatyzacji w obiekcie, doskonale nam doradzili przy wyborze, w razie czego można liczyć też na serwis.
J
Janek
Korzystaliśmy z ich usług podczas wykańczania domu, wykonali dla nas kotłownię gazową, sprawnie podłączyli niezbędne urządzenia. Polecam ich usługi.