Agro-Bud Andrzej Kowalczys

Drogi, pojazdy oraz chodniki z kostki

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Miodowa 27, 71-497 Szczecin zachodniopomorskie
(13 opinii) napisz opinię
Agro-Bud Andrzej Kowalczys
ul. Miodowa 27, 71-497 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8510001913
Telefon
Agro-Bud Andrzej Kowalczys

Informacje

Opis działalności firmy Agro-Bud Andrzej Kowalczys w Szczecin
Firmę Agro-Bud, znajdującą się w Szczecinie, prowadzi Andrzej Kowalczys. Firma działa od 1993 roku, oferując Państwu fachową realizację robót drogowych.
Produkty i usługi
Szczecińska firma Agro-Bud, bazując na wieloletnim doświadczeniu, fachowo realizuje prace związane z układaniem kostki brukowej oraz granitowej. Powierzone zlecenia realizuje precyzyjnie i terminowo.

Świadczy też takie usługi, jak:
- budowa dróg,
- budowa parkingów,
- budowa podjazdów,
- budowa placów.

Pomaga też w kompleksowym zagospodarowaniu terenów, oferując usługi związane zakładaniem trawników oraz sadzenie drzew i krzewów. Do realizacji robót drogowych i agrotechnicznych stosuje nowoczesny sprzęt. Dysponuje zagęszczarkami, glebogryzarkami, koparkoładowarką oraz samochodami dostawczymi. W okresie zimowym podejmuje się odśnieżania.
Zasięg działania
Firma Agro-Bud Andrzej Kowalczys z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Aktualności

prace drogowe

25.01.2024

Agro-Bud to nie tylko ekspert w budowie dróg, ale także w układaniu kostki brukowej i granitowej. Nasza firma działa od 1993 roku i dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantuje wysoką jakość i precyzję w realizacji tych prac. Niezależnie od skali projektu, nasza ekipa fachowców podejmuje się układania kostki na chodnikach, podjazdach i placach, tworząc trwałe i estetyczne powierzchnie.

prace drogowe

04.11.2023

Agro-Bud to nie tylko firma budowlana, ale również specjaliści od odśnieżania. Nasze usługi są dostępne przez cały rok, a w okresie zimowym podejmujemy się usuwania śniegu i lodu. Dzięki naszemu sprzętowi i wykwalifikowanej ekipie możemy skutecznie i terminowo zadbać o bezpieczeństwo na drogach i parkingach. Wybierz Agro-Bud i ciesz się bezpieczną i przejezdną przestrzenią nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

prace drogowe

23.09.2023

Agro-Bud to firma, która nie tylko tworzy drogi, ale także dba o estetyczne zagospodarowanie terenów. Nasze usługi obejmują zakładanie trawników oraz sadzenie drzew i krzewów. Dzięki bogatemu doświadczeniu i fachowemu podejściu możemy stworzyć przyjazną i piękną przestrzeń. Korzystając z nowoczesnego sprzętu, takiego jak glebogryzarki i zagęszczarki, zapewniamy solidne wykonanie każdego zadania.

prace drogowe

26.07.2023

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej budowy dróg, Agro-Bud jest idealnym wyborem. Nasza firma, działająca od 1993 roku w Szczecinie, ma ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Oferujemy nie tylko układanie kostki brukowej i granitowej, ale również kompleksowe usługi związane z budową dróg, parkingów, podjazdów i placów. Dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi i wysoko wykwalifikowanej ekipie możemy sprostać najbardziej wymagającym projektom.

prace drogowe

26.05.2023

Oferujemy usługi z zakresu budowy dróg, parkingów, podjazdów i placów. Nasz zespół fachowców zadba o kompleksowe zagospodarowanie terenu, w tym zakładanie trawników oraz sadzenie drzew i krzewów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, takim jak zagęszczarki, glebogryzarki, koparko-ładowarka i samochody dostawcze, co pozwala nam efektywnie realizować zarówno prace drogowe, jak i agrotechniczne.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(13 opinii) napisz opinię
Ł
Łukasz
Fachowe wykonanie placu z kostki granitowej, nie mam żadnych zastrzeżeń.
I
Igor
Polecam osobom, które chcą zbudować drogę. To sprawdzona firma.
C
Cnovia
Prace brukarskie wykonany starannie i w krótkim czasie.
M
Marcin
Podjazd z kostki brukowej wykonany zgodnie z oczekiwaniami, dobra robota.
T
Tomasz
Budowa drogi dojazdowej poszła bardzo sprawnie, rzetelna firma.
M
Maruszek762
Pełen profesjonalizm w wykonywaniu prac drogowych. Umieją sprostać oczekiwaniom inwestora.
X
Xhonut
Sprawdzona firma od prac z zakresu zagospodarowania terenu. Dobrze ułożyła bruk i fachowo założyła trawnik.
B
Bieber_love
Sprawdzony wybór, gdy potrzebujesz pomocy w układaniu polbruku.
F
Flya
Terminowa realizacja zleconych prac brukarskich.
U
Uruc_mi
Fachowa pomoc w nasadzeniach krzewów i drzew.
G
Grande_man
Sprawnie wykonane zlecenia na ułożenie kostki brukowej.
P
Pulyba
Specjalista w wykonywaniu nawierzchni z bruku. Pełen profesjonalizm.
H
Hpotter89
Sprawdzony wykonawca prac drogowych. Świetnie radzi sobie z wykonywaniem dróg i podjazdów.