Malowanie 24h.pl Malowanie Przemysłowe

Malowanie budynków, konstrukcji i maszyn

Malowanie i tapetowanie
ul. Modra 34, 71-220 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
605 836 376
Adres korespondencyjny
ul. Modra 34, 71-220 Szczecin zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Malowanie 24.pl to firma ze Szczecina. Powstała w 2009 roku i zajmuje się malowaniem natryskowym. Jej właścicielem jest Tomasz Lewandowski.
Produkty i usługi
Farba to powłoka która ma właściwości dekoracyjne, a jej specjalne odmiany chronią też pokryte nimi powierzchnie przed warunkami atmosferycznymi i innymi czynnikami. Ręczne malowanie jest bardzo czasochłonne, dlatego najlepszym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku dużych powierzchni, jest zastosowanie malowania natryskowego, czym zajmuje się firma Malowanie 24.pl. Przedsiębiorstwo dysponuje agregatami malarskimi którymi można szybko i dokładnie pokryć farbą dachy, ściany i podłogi. Firma maluje każdym kolorem farb i oferuje swoje usługi zarówno dla przemysłu, jak i dla budownictwa. W przypadku zleceń przemysłowych pracownicy przedsiębiorstwa malują kontenery, konstrukcje stalowe i urządzenia, np. turbiny łopat wiatrowych. Poza zwykłą farbą pracownicy używają materiałów ogniotrwałych i antykorozyjnych. Powierzchnie już zaatakowane przez rdzę są piaskowane i szlifowane przed malowaniem. Najczęściej pokrywane farbą są konstrukcje stalowe, ale firma ma też doświadczenie w malowaniu posadzek betonowych i laminatów, np. podłóg i frontów meblowych.
Malowanie budowlane obejmuje natomiast najczęściej obiekty wielkopowierzchniowe. Malowane są hale, magazyny, sklepy i klatki schodowe. Oferta obejmuje też poza malowaniem:
-szpachlowanie natryskowe
-tapetowanie natryskowe
-tynkowanie dekoracyjne tynkami gipsowymi
-tynkowanie dekoracyjne tynkami cementowo-wapiennymi

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie. Po więcej o Malowaniu. 24.pl najlepiej wejść na stronę internetową. Warto też napisać maila albo zadzwonić.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń