S-profit J. Mielniczuk

Wspólnie dbamy o ochronę środowiska

ul. Monte Cassino 16 lok. 4, 70-466 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
536 793 929
Adres korespondencyjny
ul. Monte Cassino 16 lok. 4, 70-466 Szczecin zachodniopomorskie

Informacje

O nas
Skoncentrowaliśmy się na ochronie środowiska, tworząc produkty poprawiające jakość naszego życia i przyszłych pokoleń. Nasze systemy zwrotu butelek i puszek Smart RVM stanowią dobre instrumenty technicznie, ekonomicznie i ekologicznie dla bardziej skutecznego zarządzania odpadami. Nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań, które mogą wpłynąć na naszą przyszłość.
Opis działalności
Firma S-profit od wielu lat działa w branży ochrony środowiska. Wspólnie z inżynierami i ekologami tworzymy innowacyjne rozwiązania dotyczące recyklingu.
Produkty i usługi
Oferujemy nowoczesne i przyjazne dla otoczenia automaty Smart RVM. Służą one do zwrotu i segregacji puszek aluminiowych i butelek plastikowych. Działają na zasadzie automatu do kawy, tylko że tutaj konsument otrzymuje pieniądze za pozostawienie plastikowych opakowań. W ten sposób zachęcamy do dbania o środowisko oraz nagradzamy osoby, które aktywnie działają i chcą dbać o Ziemię.

Nasze automaty zebrały już wiele tysięcy odpadów. Dzięki temu łatwiej jest je przetransportować oraz ponownie wykorzystać. Zmniejsza się ilość plastikowych odpadów w miejscach nie przeznaczonych. Dodatkowo nasze automaty realnie wpływają na oszczędność związaną z wywozem śmieci.

Dla naszych klientów mamy atrakcyjne ceny oraz zapewniamy doradztwo finansowe w celu uzyskania dotacji z Unii Europejskiej.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń