Zetel Sp. z o.o.

Wykonujemy projekty elektryczne i telekomunikacyjne.

Technologie budowlane
ul. Monte Cassino 18a (biuro 206), 70-467 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
603 305 322
Zetel Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Zetel Sp. z o.o. ze Szczecina zajmuje się wykorzystaniem energii odnawialnej i konwencjonalnej w projektowanych sieciach elektrycznych i telekomunikacyjnych.
Produkty i usługi
Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom inwestorów i właścicieli firm, którzy chcieliby zminimalizować koszty związane z wykorzystaniem energii elektrycznej. Wszystkie nasze działania nakierowane są na maksymalizację możliwości wytwórczych budynków, przy jednoczesnej minimalizację zużycia energii i jej nadzorowi. Staramy się, aby procesy związane z pracą obiektów były zautomatyzowane.

Nasza oferta dotyczy prac takich jak:

- projekty sieci elektroenergetycznych,
- doradztwo budowlane,
- projekty telekomunikacyjne,
- wykonanie kosztorysów budowlanych,
- projekty instalacji systemu sygnalizacji napadu,
- projekty instalacji kamer dozorowych,
- projekty instalacji kontroli dostępu,
- projekty kanalizacji.

Nasi inwestorzy i projektanci zajmują się wykonaniem prac od początku do końca. Po omówieniu projektu z Klientem zajmujemy się pozyskaniem ofert na wykonawstwo i dostawę urządzeń oraz prowadzimy nadzór budowlany, aż do zakończenia budowy. Ponadto zajmujemy się automatyką budynkową i oceną stanu technicznego obiektu.

Projektujemy i stawiamy farmy fotowoltaiczne i farmy wiatrowe. Te nowoczesne rozwiązania pozwalają, na ograniczenie zużycia energii i obniżenie kosztów. Oferujemy projekty przyłączy i sieci telekomunikacyjnych oraz projekty instalacji automatyki budynkowej - BMS.

Obszar naszych działań to budyni mieszalne, budynki użyteczności publicznej, biurowce, galerie handlowe, obiekty infrastruktury technicznej, stacja redukcji gazu, stacje energetyczne, stacje uzdatniania wody, przepompownie ścieków, obiekty sportowe, infrastruktura drogowa i kolejowa i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Szczecinie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe