Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Położniczo-Ginekologiczno-Seksuologiczna Lek. Med. Iwona Jankowska-Wojniak

Pomoc seksuologa dla kobiet i mężczyzn

Seksuolodzy
ul. Narutowicza 14b/2, 70-240 Szczecin zachodniopomorskie
(8 opinii) napisz opinię
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Położniczo-Ginekologiczno-Seksuologiczna Lek. Med. Iwona Jankowska-Wojniak
ul. Narutowicza 14b/2, 70-240 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8521330632
Telefon
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Położniczo-Ginekologiczno-Seksuologiczna Lek. Med. Iwona Jankowska-Wojniak

Informacje

Opis działalności firmy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Położniczo-Ginekologiczno-Seksuologiczna Lek. Med. Iwona Jankowska-Wojniak w Szczecin
Iwona Jankowska-Wojniak prowadzi własną Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską od 1993 roku. Siedziba działalności znajduje się w Szczecinie. Lekarz specjalizuje się w seksuologii i andrologii.
Produkty i usługi
Lek. Med. Iwona Jankowska-Wojniak jest lekarzem seksuologii z wieloletnim doświadczeniem. Należy do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej oraz jest również Superwizorem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Od prawie 20 lat lekarz zajmuje się leczeniem zaburzeń wzwodu i wytrysku u mężczyzn oraz orgazmu u kobiet. Praktyka lekarska skupia się również na osłabionym libido, uzupełnieniu męskich hormonów w okresie andropauzy i żeńskich w okresie menopauzy.

Prywatny Gabinet Seksuologiczny proponuje pomoc w zakresie takich schorzeń jak:

- nerwice seksualne,
- zaburzenia wytrysku, wytrysk przedwczesny,
- bolesne współżycie seksualne,
- brak orgazmu,
- antykoncepcja,
- pochwica,
- zaburzenia hormonalne.

Lekarz pomaga także w leczeniu stanów zapalnych. Dodatkowo prowadzi psychoterapię zaburzeń seksualnych oraz poradnictwo seksuologiczne dla młodzieży.

Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie internetowej.

Aktualności

psychoterapia

21.03.2024

Psychoterapia zaburzeń seksualnych to rodzaj terapii, której celem jest pomóc pacjentom w radzeniu sobie z problemami dotyczącymi sfery seksualnej. Zaburzenia te mogą mieć różne przyczyny, takie jak choroby, stres czy depresja, co wpływa negatywnie na jakość życia. Podczas psychoterapii pacjent uczy się radzenia sobie z emocjami oraz rozwijania umiejętności komunikacyjnych, co może pomóc w rozwiązaniu problemów seksualnych. W przypadku poważniejszych zaburzeń lekarz może również przepisać odpowiednie leki lub skierować pacjenta na dodatkowe badania medyczne.

seksuolog

24.12.2023

Seksuologia to dziedzina nauki zajmująca się badaniem aspektów seksualnych człowieka. W ramach seksuologii analizuje się m.in. fizjologię i psychologię seksualną, wpływ kultury oraz różne zaburzenia seksualne. Ten obszar wiedzy jest coraz bardziej popularny, a do tego typu specjalistów zgłasza się coraz więcej osób po pomoc.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
M
Miłosz
Seksuolog udzielił mi informacji na temat leków, które miałem przyjmować podczas terapii hormonalnej. Bardzo rzetelnie wszystko wyjaśnia.
L
lenny
Bardzo dobry seksuolog. Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta.
X
xyz
Psychoterapia zaburzeń seksualnych pomogła przezwyciężyć mi moje problemy. Polecam.
W
Wioletta
Przez długi czas borykałam się z zaburzeniami hormonalnymi. Dzięki pomocy, jaką znalazłam w tym gabinecie, w końcu wszystko się unormowało!
M
Mikołaj
Kiedy cierpiałem na nerwicę seksualną, znajomy polecił mi gabinet pani Iwony. Jestem mu bardzo wdzięczny, że polecił mi tak dobrego seksuologa. Polecam!
A
Agnieszka
Od pewnego czasu nie czerpałam przyjemności ze współżycia, dlatego postanowiłam się zgłosić do specjalisty. Pani Iwona jest naprawdę świetnym fachowcem, bardzo mi pomogła.
.
......
POLECAM
A
Adam
dziękuję za Pomoc