Recykler Piotr Żywot

Odzyskiwanie, recykling i utylizacja odpadów

Złom i surowce wtórne
ul. Narzędziowa 13, 70-807 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
694341737
Recykler Piotr Żywot

Informacje

O nas
Z naszym aktualnym cennikiem, można zapoznać się pod nr tel. 694-341-737 lub w siedzibie firmy przy ul. Szosa Stargardzka 38-40 (teren UNIKON-u). Przy większych ilościach możliwość negocjacji ceny. Płatność gotówką lub przelewem. Możliwość transportu.
Opis działalności
Siedziba naszej firmy Recykler znajduje się w Szczecinie. Działamy na terenie miasta i całego województwa zachodniopomorskiego. Skupujemy i odzyskujemy odpady z tworzyw sztucznych oraz przewozimy i utylizujemy niebezpieczne odpady przemysłowe. Tworzymy też odpowiednią dokumentację związaną z przepisami o ochronie środowiska.
Produkty i usługi
W Recykler skupujemy i odzyskujemy tworzywa sztuczne oraz odpady przemysłowe, np. te niebezpieczne. Zajmujemy się przygotowaniem wniosków o wytwarzanie, zbieranie, przewożenie i odzysk odpadów oraz tworzeniem rocznych sprawozdań o odpadach. Naszą rolą jest też prowadzenie ewidencji odpadów i raportów o korzystaniu ze środowiska. Jako, że specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych, to skupujemy odpady PE i PP, w tym:
-rury,
-bańki,
-kanistry,
-beczki,
-skrzynki,
-wiaderka,
-palety plastikowe,
-meble ogrodowe,
-doniczki.

Do odpadów tego typu zaliczają się też opakowania po chemii gospodarczej i czyste zderzaki samochodowe.
Pozostałe tworzywa, które przyjmujemy to: rury PVC, folia bezbarwna i kolorowa LDPE, worki big bag PP oraz opakowania po płytach CD/DVD. Oprócz tego skupujemy większe ilości powtarzalnych tworzyw innych rodzajów – PS, ABS, PA.
Tworzywa nie mogą zawierać takich zanieczyszczeń, jak: cement, farby, metale i inne.

Ponadto zajmujemy się odbiorem odpadów przemysłowych, w tym zawierających rozpuszczalniki farb, lakierów i biroli. Odbieramy równie:
-sprzęt elektryczny,
-sprzęt elektroniczny,
-zużyty elektrokorund,
-opakowania po substancjach niebezpiecznych.

W tym ostatnim przypadku są to opakowania po farbach, lakierach, środkach ochrony roślin. Przyjmujemy też odczynniki chemiczne i laboratoryjne, opony, filtry olejowe, oleje przepracowane oraz sorbenty i szmaty. Mamy odpowiedni sprzęt do transportu odpady galwanicznych takich jak kwasy i szlamy oraz odpadów budowlanych w formie papy, gruzu, azbestu, szkła i drewna. Dodatkowo prowadzimy odbiór klisz rentgenowskich, wywoływaczy i utrwalaczy.
Odbieramy też inne odpady, które powstają w wyniku produkcji albo świadczenia usług, a na których odbiór mamy pozwolenie.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białogardzki, chodzieski, choszczeński, czarnkowsko-trzcianecki, drawski, gnieźnieński, goleniowski, gorzowski, gostyński, grodziski, gryficki, gryfiński, jarociński, kamieński, kołobrzeski, Koszalin, koszaliński, kościański, krośnieński, krotoszyński, leszczyński, Leszno, łobeski, międzychodzki, międzyrzecki, myśliborski, nowosolski, nowotomyski, obornicki, pilski, policki, Poznań, poznański, pyrzycki, rawicki, sławieński, słubicki, stargardzki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński, szamotulski, Szczecin, szczecinecki, średzki, śremski, świdwiński, świebodziński, Świnoujście, wałecki, wągrowiecki, wolsztyński, wrzesiński, wschowski, Zielona Góra, zielonogórski, złotowski, żagański, żarski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe