Recykler Piotr Żywot

Odzyskiwanie, recykling i utylizacja odpadów

Złom i surowce wtórne
ul. Narzędziowa 13, 70-807 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Recykler Piotr Żywot
ul. Narzędziowa 13, 70-807 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8531410344
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
694341737
Recykler Piotr Żywot

Informacje

Opis działalności firmy Recykler Piotr Żywot w Szczecin
Siedziba naszej firmy Recykler znajduje się w Szczecinie. Działamy na terenie miasta i całego województwa zachodniopomorskiego. Skupujemy i odzyskujemy odpady z tworzyw sztucznych oraz przewozimy i utylizujemy niebezpieczne odpady przemysłowe. Tworzymy też odpowiednią dokumentację związaną z przepisami o ochronie środowiska. Recykler w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia.
Produkty i usługi
W Recykler skupujemy i odzyskujemy tworzywa sztuczne oraz odpady przemysłowe, np. te niebezpieczne. Zajmujemy się przygotowaniem wniosków o wytwarzanie, zbieranie, przewożenie i odzysk odpadów oraz tworzeniem rocznych sprawozdań o odpadach.

Naszą rolą jest też prowadzenie ewidencji odpadów i raportów o korzystaniu ze środowiska. Jako, że specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych, to skupujemy odpady PE i PP, w tym:
-palety plastikowe,
-meble ogrodowe,
-kanistry,
-doniczki,
-skrzynki,
-wiaderka,
-beczki,
-bańki,
-rury.

Do odpadów tego typu zaliczają się też opakowania po chemii gospodarczej i czyste zderzaki samochodowe.
Pozostałe tworzywa, które przyjmujemy, to rury PVC, folia bezbarwna i kolorowa LDPE, worki big bag PP oraz opakowania po płytach CD/DVD. Oprócz tego skupujemy większe ilości powtarzalnych tworzyw innych rodzajów – PS, ABS, PA.

Tworzywa nie mogą zawierać takich zanieczyszczeń, jak cement, farby, metale i inne. Ponadto zajmujemy się odbiorem odpadów przemysłowych, w tym zawierających rozpuszczalniki farb, lakierów i biroli.

Odbieramy również:
-sprzęt elektryczny,
-sprzęt elektroniczny,
-zużyty elektrokorund,
-opakowania po substancjach niebezpiecznych.

W tym ostatnim przypadku są to opakowania po farbach, lakierach, środkach ochrony roślin. Przyjmujemy też odczynniki chemiczne i laboratoryjne, opony, filtry olejowe, oleje przepracowane oraz sorbenty i szmaty.

Mamy odpowiedni sprzęt do transportu odpady galwanicznych takich jak kwasy i szlamy oraz odpadów budowlanych w formie papy, gruzu, azbestu, szkła i drewna. Dodatkowo prowadzimy odbiór klisz rentgenowskich, wywoływaczy i utrwalaczy.

Odbieramy też inne odpady, które powstają w wyniku produkcji albo świadczenia usług, a na których odbiór mamy pozwolenie.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Recykler ze Szczecina!
Zasięg działania
Firma Recykler Piotr Żywot z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe